Ziņas

Piedāvājums riteņbraucējiem no Hawaii Express | AD REM Auto klientu kartes īpašniekiem

Lieliskas ziņas AD REM Auto klientiem, kuru aizraušanās ir riteņbraukšana.

Šogad AD REM Auto sadarbībā ar Hawaii Express piedāvā "AD REM Auto" klientu karšu īpašniekiem, papildus AD REM Auto - Subaru servisa pakalpojumu atlaižu programmai, arī iegādāties riteņbraucēju preces un servisa pakalpojumus.

Hawaii Express ir sporta preču veikals, kurš Latvijā darbojas kopš 1997.gada. Hawaii Express piedāvā vairāk kā 350 dažādu velosipēdu modeļu jebkurai gaumei un vajadzībai, neskaitāmu daudzumu velo aksesuāru, kā arī profesionālu velo servisu.

Piedāvājumi "AD REM Auto" klientu karšu īpašniekiem:

Preces veikalā. Velosipēdi un aksesuāri par samazinātu cenu. Preču sortimentu var aplūkot www.hawaii.lv , kā arī uz vietas veikalā Biķernieku ielā 11, Rīgā. Piešķirtās atlaides nesummējas ar esošajām atlaidēm.

 

Velo serviss. Velosipēdu apkopes un remonts Hawaii Express servisā Rīgā, Biķernieku ielā 11, Rīgā pie pieredzējušiem speciālistiem ar individuālu pieeju katram velosipēdam. Hawaii Express servisā iespējams veikt jebkuras sarežģītības velosipēdu remontu, ieskaitot Rock Shox un Fox amortizatoru apkopi un remontu.

 

Velo garāža. Hawaii Express piedāvā ļoti aktuālu pēc sezonas risinājumu velosipēdu uzglabāšanai ziemas periodā. 

 

Bērnu velosipēdu apmaiņas programma. Hawaii Express velosipēdu veikalā pieejams ļoti plašs bērnu velosipēdu klāsts - sākot ar līdzsvara riteņiem divgadīgajiem braucējiem, līdz 20 un 24" pusaudžu velosipēdiem. Visiem zināms, ka bērni aug ātri un reālajā dzīvē arī bērnu velosipēds ir jāmaina pret lielāku reizi divos, trijos gados. Lai atvieglotu šo procesu un dotu iespēju mazajiem klientiem ietaupīt, kā arī bērniem lietot augumam atbilstošu velosipēdu, Hawaii Express ir izstrādājis BĒRNU VELOSIPĒDU APMAIŅAS PROGRAMMU.

Piemērs. Ja iepriekšējais velosipēds iegādāts par 120 EUR un ir saglabāts labā vizuālā un tehniskā stāvoklī, tad maksimālā summa, ko saņemsiet kā atlaidi jauna velosipēda iegādei, ir 60 EUR. Jaunā (lielākā velosipēda cena 160 EUR) - Jūs piemaksāsiet starpību 100 EUR un varēsiet sākt lietot pilnīgi jaunu un augumam atbilstošu velosipēdu.

 

Atgādinām, ka AD REM Auto klientu karti var saņemt ikviens, kurš iegādājies jaunu vai lietotu automašīnu vai rezerves daļas / aksesuārus, vai izmantojis kādu no servisa pakalpojumiem uzņēmumā AD REM Auto. Klientu karti var saņemt AD REM Auto salonā, Brīvības gatvē 246, Rīgā. 

 

* Atlaides tiek piemērotas, uzrādot AD REM Auto SUDRABA vai ZELTA klienta karti.
** Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2017.

Piedāvājums riteņbraucējiem no Hawaii Express | AD REM Auto klientu kartes īpašniekiem