Ziņas

Piedzīvojumu auto

AD REM Auto, SUBARU oficiālais pārstāvis Latvijā ir radījis unikālu Piedzīvojumu auto, kuru ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja iznomāt un doties lieliskā, piedzīvojumiem bagātā atpūtā. 

Mēs zinām, ka mūsu klienti ir aktīvi cilvēki, kuriem patīk atpūta un sports pie dabas. Mēs zinām, ka mūsu klienti labprāt brīvdienas pavada svaigā gaisā un ir gatavi pamēģināt jaunas lietas. Tādēļ mēs, AD REM Auto, radījām Subaru Outback Piedzīvojumu auto, kurš ļaus iedvesmoties skaistām brīvdienām. Mēs iedvesmojamies no Subaru braucējiem, kas stāsta par saviem ceļojumiem ar auto, un vēlamies dalīties ar šiem stāstiem.

Šo unikālo Piedzīvojumu auto var iznomāt uz nedēļu jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 25 gadu vecumu. Nomas maksa par auto un visa inventāra lietošanu ir 290 Eiro par nedēļu (no pirmdienas pēcpusdienas līdz nākamās pirmdienas rītam). Šāda simboliska un atbildīga samaksa ir iespējama tikai tādēļ, ka vēlamies, lai Jūs dalāties ar saviem ceļojumu un aktīvās atpūtas stāstiem ar mums. Tādēļ vēlēsimies saņemt 3 fotogrāfijas, kurās redzams, kā Jūs atpūšaties, izmantojot Piedzīvojumu auto un iekļauto aktīvās atpūtas inventāru.

Subaru automašīnas tiek ražotas Japānā un kā viena no būtiskākajām prioritātēm ir drošība, izturība un funkcionalitāte – tādēļ, izvēloties aprīkojumu Piedzīvojumu auto nokomplektēšanai, balstījāmies uz kvalitāti, funkcionalitāti un drošību.

Sadarbībā ar aktīva un sportiska dzīvesveida aizbildni Boardside.lv, aprīkojumā iekļāvām divus piepūšamos SUP dēļus. Zinot, ka atpūta pie dabas ir vēl skaistāka, ja nakšņojat zem miljons zvaigznēm kāda ezera vai jūras krastā, aktīvās atpūtas veikals Gandrs mums palīdzēja izvēlēties kempinga dzīvei piemērotu telti, matracīšus gulēšanai, krēslus, galdu, gāzes degli, gāzes balonus un traukus ēdienu gatavošanai. Savukārt Subaru MTB velosipēdu drošai pārvadāšanai esam izvēlējušies Thule melnā dizaina jumta bagāžas šķērsstieņus un Thule Pro Ride veloturētājus.

Piedzīvojuma auto aprīkojums:

Subaru velosipēdi - 2gb.

Piepūšamie SUP dēļi - 2gb. un viss nepieciešamais aprīkojums to pārvietošanai un piepumpēšanai

Trīsvietīga telts

Jumta stieņi un veloturētāji divu velosipēdu pārvadāšanai

2gb. peldvestes un ūdensdroša soma

2gb. matracīši

Velo ķiveres - 2gb.

2gb. kempinga krēsli un galds

Gāzes deglis, gāzes baloni un trauki ēdiena gatavošanai uz tā

 

P.S. Piedzīvojumu auto pieejams tikai no maija sākuma līdz oktobra beigām 2017.gadā.

Rezervē auto savlaicīgi:
evita@adrem-auto.lv
Tel.: 67365858

Piedzīvojumu auto