Ziņas

Pilnīgi jaunā Subaru BRZ pasaules pirmizrāde

Pēc ilgas gaidīšanas īstu braukšanas entuziastu vidū Subaru beidzot ir atklājis pilnīgi jauno 2022. gada SUBARU BRZ. Otrās paaudzes SUBARU BRZ ir veidots tā, lai sniegtu vēl lielāku braukšanas prieku nekā iepriekšējais modelis.

SUBARU BRZ ir tīrs sporta automobilis ar priekšā novietotu dzinēju un aizmugurējo riteņu piedziņu, ko darbina Subaru Boxer horizontāli novietotais opozītdzinējs.

Pilnīgi jaunajam SUBARU BRZ ir jauns 2,4 litru Subaru Boxer dzinējs, kas nodrošina 224 ZS jaudu. Ar palielinātu darba tilpumu, pastiprinātu ieplūdes/izplūdes gāzu efektivitāti un samazinātu berzi šis dzinējs nodrošina ievērojamu jaudas pieaugumu un griezes momenta pieaugumu par 15% salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

Pateicoties unikālajam Boxer dzinējam, SUBARU BRZ smaguma centra un svara sadalījums atbilst ekstrēmākajiem vidējā dzinēja līmeņa sporta superautomobiļiem. Precīzāka vadāmība un uzlabota šasijas dinamika padara jauno BRZ vēl vieglāk kontrolējamu un dāvā vēl vairāk braukšanas prieka.

Pirmo reizi SUBARU BRZ modeļi, kas aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu, nodrošina EyeSight vadītāja palīsistēmu tehnoloģijas, kas ietver pirms sadursmes bremzēšanu un adaptīvo kruīza kontroli.

Otrās paaudzes SUBARU BRZ, kas dzimis sadarbībā ar Toyota Motor Corporation, vispirms tiks pārdots Ziemeļamerikā 2021. gada agrā rudenī.

Pilnīgi jaunā Subaru BRZ pasaules pirmizrāde