Ziņas

Rallijā Talsi 2016 uz starta SUBARU STI

Autosporta klubu “Sports Racing Technologies” “Rally Talsi”, kas notika no 20. – 22. maijam, pārstāvēja divas ekipāžas, no kurām viena - Vasīlijs Grjazins/Dmitrijs Lebediks ar Subaru WRX STI, startējot RK2 klasē. 

 

''Rally Talsi'' 50 gadu jubilejas rallijs bija atgriešanās sacensības Vasīlijam Grjazinam, kurš 2015. gadā cieta  smagā autoavārijā. “Rally Talsi” ekipāža startēja ar jaunu automašīnu – Subaru WRX STI, kuru būvējis un sagatavojis autosporta klubs “Sports Racing Technologies”. “Nedēļas sākumā ar šo mašīnu aizvadījām pirmos testus Kuldīgas ceļos. Ļoti iepatikās auto. Pēc sajūtām nešķiet, ka ļoti atšķiras no N grupas, bet patiesībā ļoti atšķiras. Esmu ārprātīgi priecīgs atgriezties rallijā,” pēc pirmās dienas stāstīja V.Grjazins.

 

V.Grjazins/D.Lebediks bija vienīgā ekipāža, kas startēja “Rally Talsi” RK2 klasē, līdz ar to puišiem uzvara, toties Latvijas rallija čempionāta kopvērtējumā izcīnīta 9. vieta. “Mašīna man sagādāja daudz labu emociju. Domāju, ka šīs sacensības man izdevās, jo šis bija pirmais rallija posms pēc avārijas pagājušajā gadā. Esmu priecīgs atgriezties, priecīgs, sasniedzot “Rally Talsi” finišu. Daudz ko biju aizmirsis – kā pareizi jābrauc, specifiskās rallija nianses, taču divu dienu garumā visu atcerējos. Otrajā dienā sāku arī ātrāk braukt, protams, līdz tādam ātrumam, kāds man bija pirms avārijas, man vēl jātrenējas. Paldies komandai, vecākiem un visiem atbalstītājiem!”

Foto: Raimonds Volonts