Ziņas

Rīdzinieks laimē Subaru Outback!

24.oktobrī noslēdzās loterijas Keno rudens papildspēle, kura vienpadsmit nedēļas pēc kārtas piedāvāja laimēt iPhone 6,  kā arī spēles finālā - automašīnu Subaru Outback un naudas laimestus. Keno Rudens finālā AD REM Auto autosalonā pulcējās desmit pretendenti, lai noskaidrotu, kurš  no viņiem iegūs galveno laimestu – automašīnu. Izlozes laikā katram spēles dalībniekam bija jāatver viens no aizklātajiem lauciņiem, zem kuriem bija apslēpti laimesti.Dalībnieki izvēlējās aizklātos laimestus tādā secībā, kādā tikai izlozēti finālam.

 

Viens pēc otra viņi atklāja savus laimestus -   Dainis Bērziņš no Rīgas laimēja 300 €, Iveta Spila no Rīgas – 300 €, Kristīne Ionašku no Kuldīgas – 500 €, Dainis Eihvalds no Pāvilostas – 300 €, Guntis Punkstiņš no Rīgas bija izvēlējies vērtīgāko fināla apli un laimēja automašīnu, Mārīte Magone no Valkas laimēja 1000 €, Jānis Līcis no Ikšķiles – 300 €, Zigmārs Dzintars no Rīgas – 300 € un Valentīna Sjedina no Gulbenes – 500 €. 

 

Automašīnas laimētājs Guntis Punkstiņš neslēpa sajūsmu. Latvijas Loto viņš pastāstīja, ka nākamā gada ģimenes budžetā bijusi ieplānota automašīnas iegāde, tāpēc laimests esot tieši laikā. Gunta laimīgais skaitlis esot “5” – viņa meita esot dzimusi piektajā datumā, kā piektais viņš tika izlozēts Keno rudens fināla izlozei, tāpēc arī piektais pēc kārtas izdarīja izvēli izlozes laikā, pie kam, esot paspējis saskaitīt spēles apļus no vienas puses un izvēlējies tieši piekto no tiem, kas izrādījās veiksmīgais. Šī gada 5.septembrī papildspēlē Džokers 7 viņš laimējis 600 eiro. Guntis uzskatot, ka veiksme ir jāizmēģina, tikai tad tā var atnākt, iespēju izaicināt savu veiksmi nevarot turēt “mājās zem spilvena”. Uz fināla izlozi Gunti bija atvedis viņa draugs, kuru arī pavada veiksme, jo viņš šī gada sākumā SuperBingo Lielajā laimes ratā uzgrieza automašīnas sektoru. Gunta draugs smejoties teica, ka tieši viņš esot Gunta veiksmes nesējs.

 

Avots un foto: https://www.latloto.lv/lv/zinas/ridzinieks-laime-subaru-outback-251015

 

Rīdzinieks laimē Subaru Outback!