Ziņas

Riteņbraukšana kā sirdslieta. Gundars Diške

Pēc profesijas auto stiklu meistars, bet sirdī riteņbraucējs - Gundars Diške.

Pirmajos gados uz sacensībām Gundars braucis nelabprāt. Labi, ka bija draugi, kuri vilka līdzi, jo tieši pēc otrās sezonas Gundars saprata, ka riteņbraukšana tomēr ir viņa sirdslieta. Gundars SUBARU AD REM Auto MTB komandā ir no pašiem komandas pirmsākumiem - jau ceturto pilno sezonu. 

Ar savu gribasspēku, sievas atbalstu, pāris makaronu dienām un kārtīgas atpūtas, Gundars gatavojas katram posmam. Visvairāk viņu aizrauj tieši nobraucieni, dažreiz tīk braukt arī kalnā, bet tas ir tikai dažreiz. Gundars uzskata, ka galvenais ir progresēt. 

Soli pa solim Gundars katru gadu uzlabo savus rezultātus sacensībās - no 590.vietas SEB MTB 1.posmā 2014.gadā pakāpies nu jau uz 149.vietu 2017.gadā.

Kā kārtīgs latvietis, kurš uz mežu ņemtu līdzi kurvīti, nazīti un gumijniekus, laikā, kas brīvs no darba un riteņbraukšanas, Gundars labprāt vienkārši atpūšas kopā ar ģimeni, aiziet uz kino vai ar draugiem iedzer alu. Braukt ar riteni vienmēr ir interesanti, veselīgi un ērti. Bet braukt sacensībās ir jau pavisam cita lieta – adrenalīns un asins garša mutē. Tam ir jāpatīk!

Riteņbraukšana kā sirdslieta. Gundars Diške