Ziņas

Riteņbraukšana roku rokā ar karavīra profesiju. Andrejs Savčenko

AD REM Auto uzsāk iepazīstināšanas maratonu ar SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībniekiem. Šajā reizē stāsts ir par vienu no Latvijas valsts aizstāvjiem - karavīru Andreju Savčenko.

Andrejam riteņbraukšana ir hobijs un veids kā uzturēt sevi teicamā fiziskā formā, kas lieliski iet roku rokā ar karavīra profesiju. Visā ir jāatrod balanss – laiks darbam, hobijam un uzmanība ģimenei, ar kuru labprāt dodas ceļojumā uz kādu interesantu vietu.

Andrejs SUBARU AD REM Auto MTB komandā ir visilgāk - no komandas tapšanas idejas brīža. 

Braukt ar riteni ir forši - tu vari ieraudzīt pasauli savādāk un nauda paliek tavā kabatā nevis degvielas uzpildes stacijā. Ar riteni būs ērtāka arī parkošanās un rezerves ritenis ir daudz mazāks nekā automašīnai.

Sacensību gars un veselīga konkurence riteņbraukšanā Andreju aizrauj visvairāk. Ir gadījies arī pa kādam interesantam notikumam - reiz nācās lēkt no trampalīna ar riteni un divu metru augstumā Andrejs saprata, ka piezemēties, kā bija plānots, neizdosies. Tomēr treniņš, treniņš un vēlreiz treniņš paliek visu panākumu atslēga, kas ir vainagojies panākumiem, jo Priekules MTB velomaratonā tika sasniegta augstā 3. vieta. Arī turpmāk ir jātiecas ātrāk, augstāk, tālāk.

Riteņbraukšana roku rokā ar karavīra profesiju. Andrejs Savčenko