Ziņas

SEB MTB sezona atklāta

26.aprīlī atklāta 2015.gada SEB MTB sezona, kur uz starta izgāja SUBARU AD REM Auto MTB komanda. 

 

SEB MTB sezonas pirmais posms notika maršrutā Cēsis - Valmiera, kur dalībniekiem bija jāveic 44km gara distance.  

 

Šogad komandas sastāvs nedaudz mainīts - pamatsastāvam pievienojušies divi spēcīgi braucēji - Sandijs Kļaviņš un Ģirts Cirvelis, kuri viennozīmīgi ir arī komandas līderi un par sevi liks manīt visas sezonas garumā sacensību TOP braucējiem.

 

Iepriekšējās sezonas sasniegumi, komandai nodrošināja 1. līdz 5.koridora starta vietas, līdz ar to komandai uzstādīti augstāki mērķi šajā sezonā.

 

Finišā 32.absolūtajā vietā ierindojās Sandijs Kļaviņš, atstājot aiz sevis minūtes braucienā komandas biedru Ģirtu Cirveli, kurš finišē 49.vietā. "Konkurence bija spēcīga. Mans vidējais braukšanas ātrums bija 30,5km/h," tā stāsta Ģirts. Ar labu tempu sezonu uzsācis arī Jānis Avotiņš, kurš mērķtiecīgi virzās uz augstākiem rezultātiem - šajās sacensībās 143.vieta. Lielāko pārsteigumu komandas ietvaros šoreiz sagādāja Gundars Diške, kurš, manāmi uzlabojot iepriekšējās sezonas rezultātus, finišu sasniedza 172.vietā, bet Jānis Vilkājs - 231.vietā. Tehniskas likstas jau sezonas sākumā piemeklēja Ģirtu Gansonu, kurš, neskatoties uz neveiksmi, distanci pieveica 266.vietā. Andrejs Savčenko ierindojas 338.vietā, savukārt komandas vērtējuma noslēgumā - 634.vietā šoreiz Voldemārs Pitkēvičs, kuru arī piemeklēja tehniskas problēmas jau sacensību sākumā. 

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda sezonu atklāj ar 12.vietu komandu ieskaitē - 103 komandu konkurencē.

 

Iepazīsti SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībniekus šeit >>>

 

Foto skaties šeit >>