Ziņas

Sieviete MTB sacensībās. Sanda Vasiļjeva

Sanda Vasiļjeva ir jauna sieviete, kuras ikdienas darbs saistīts ar autoceļiem un to uzturēšanu. 

Kopš sevi atcerās, Sandai vienmēr paticis būt kustībā un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Ik pa laikam savā dzīvē pieņēmusi jaunus sportiskos izaicinājumus un pirms 3 gadiem viens no tiem bija skriešana, kas ļoti aizrāva un skrējusi pat līdz 4 reizēm nedēļā. Paticis, ka ikreiz varēja pati izplānot sev maršrutu, tādējādi ne tikai rūpējoties par fizisko formu, bet arī apskatot jaunas vietas - nošaujot 2 foršus zaķus ar 1 šāvienu.

Riteņbraukšana, ar kuru sākusi nodarboties pavisam nesen - šā gada sākumā, ir kļuvusi par vienu no Sandas pēdējiem izaicinājumiem. Galvenais iedvesmotājs un iedrošinātājs Sandai ir draugs Ģirts, kurš ir kaislīgs šī sporta veida piekritējs un titulēts sportists. Jāpiemin, ka Ģirts ir arī viens no ātrākajiem SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējiem. 

Sākumā Sanda domājusi, ka riteņbraukšana izvērtīsies tikai kā hobijs, šad tad brīvajā laikā pabraukājot kopā ar draugu, bet jau šobrīd, kad velo sezona ir tikai pusē, Sanda ir piedalījusies 6 sacensībās. Sandai ir īpaši veicies, jo negaidīti uzvarējusi loterijā, dāvanā saņemot bezmaksas dalību visos SEB MTB posmos.

Sandu var raksturot kā drosmīgu, mērķtiecīgu un neatlaidīgu personību, jo ne katra sieviete uzdrošinās piedalīties MTB sacensībās. Kā jaunai riteņbraukšanas amatierei, Sandai katras sacensības ir kā jauns piedzīvojums, kur smaids mijās ar putekļiem un dubļiem, taču savu ideālo brīvdienu vislabprātāk pavada labā kompānijā pie jūras. 

Sanda novēl katram atrast sev visatbilstošāko un tīkamāko sporta veidu, uzsverot, ka galvenais, lai tas ko tu dari, sagādā prieku.

Sieviete MTB sacensībās. Sanda Vasiļjeva