Ziņas

Simple Session oficiālais auto - Subaru no AD REM Auto

Jau šonedēļ, 4.un 5.augustā, jaunajā Barona ielas skeitparkā notiks vērienīgas skeitborda sacensības, kurās pulcēsies pasaulē labākie ekstrēmo sporta veidu profesionāļi.

Skeitborda un BMX frīstaila sportisti no visas pasaules ieradīsies Rīgā, lai piedalītos Simple Summer Session 2018 sacensībās. Līdz ar Centra sporta kvartāla izveidošanu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116a, bijušā Latvijas Universitātes stadiona teritorijā, apmeklētājiem ir publiski pieejams Baltijā plašākais betona skeitparks, kas atzīts par piemērotu augstas klases starptautisku čempionātu aizvadīšanai un Simple Summer Session 2018 būs pirmās šāda mēroga sacensības Centra sporta kvartālā. Grandiozais šovs skatītājiem būs pieejams bez maksas.

Simple Session ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 18 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules. Pasākums pulcē vadošos BMX frīstaila un skeitborda sportistus no visas pasaules, kā arī sniedz iespēju Baltijas uzlecošajiem talantiem pierādīt sevi starptautisku sacensību vidē. 

Šogad par oficiālo Simple Session auto ir kļuvis, un turpinot Igaunijā aizsākto sadarbību, kad automašīnu nodrošināja kolēģi no Autospirit salona, stafeti pārņem AD REM Auto - no 1.augusta 6 mēnešus ar jaunu Subaru XV pārvietosies sacensību organizatori.

AD REM Auto pēdējos 5 gadus aktīvi iesaistījies dažādu sportisku aktivitāšu un piedzīvojumu meklētāju pasākumu atbalstīšanā, tāpēc arī Simple Session festivāls nav nejaušība.

Arī AD REM Auto aicina ikvienu apmeklēt Simple Session pasākumu, lai klātienē vērotu profesionālos sportistus.

Simple Session oficiālais auto - Subaru no AD REM Auto