
Skaņu un garšu festivāls - jauna tradīcija Siguldā
Sestdien, 13.augustā Siguldas Jaunās pils dārzā norisinājās harmonisks un baudāms kultūras pasākums - Latvijā pirmais "Skaņu un garšu festivāls".
Festivāla organizators Aldis Hofmanis radīja baudāmu apvienojumu trīs cilvēka maņām: sadzirdēt, izgaršot un saredzēt.
Oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā - AD REM Auto, kā šī pasākuma atbalstītājs, nodrošināja organizatoru ar jauno Subaru Outback visā festivāla gatavošanas periodā.
Siguldas iedzīvotāji un viesi kopā ar Subaru klientiem izbaudīja Latvijas labāko pavāru gatvaotos ēdienus, klausījās skaistu mūziku pieaugušai publikai un iepazinās ar jaunākajiem Subaru modeļiem: Outback, STI, XV un Forester.
Par garšas baudām rūpējās Aija Gabrāne, Ēriks Dreibants, Artūrs Taškāns un citi garšu meistari, par dekorācijām un atmosfēru „Cherry Picking DECO” un baudu muzikālajām ausīm sagādāja pašmāju un ārzemju mūziķi - "Latvian Voices", Rihards Zaļupe un Raimonds Petrauskis, “Rupa & the April Fishes”, “Future Folk Orchestra” un Elzas Rozentāles etnodžeza kvartets.
Par spīti lietainiem laikapstākļiem, apmeklētāji baudīja vidi, garšas un skaņas līdz pat pusnaktij.
Uz tikšanos nākamgad - labā noskaņojumā, lieliskā kompānijā un skaistā vidē.