Ziņas

Skriešana kā dzīvesveids. Zane Legzdiņa

Noslēdzot iepazīstināšanu ar SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībniekiem, piedāvājam iepazīties arī ar aktīvākajiem AD REM Auto piedzīvojumu meklētājiem. Šoreiz stāsts ir par valmierieti Zani Legzdiņu, kuras ikdiena jau gandrīz divus gadus paiet tirgojot jaunas automašīnas “AD REM Auto” filiālē Valmierā “Tehauto salonā”.

Savu brīvo laiku Zane labprāt pavada pie dabas, dodoties kādā pārgājienā, laivojot, ceļojot un iepazīstot jaunas vietas, kā arī dodas pie vecākiem uz laukiem stādīt puķes vai ravēt burkānu vagu. Viena no Zanes sirdslietām ir skriešana, ar kuru sāka nodarboties pirms četriem gadiem. Lai arī skolas laikā skrējienos devusies ar nepatiku, pēc aizvadītā pirmā skrējiena “Nordea Rīgas maratona” Tautas distancē, emociju vadīta, nolēmusi piedalīties sacensībās arī gadu vēlāk, un tā skriešana kļuvusi par daļu no Zanes dzīvesveida. Skriešana pēc garās darba dienas Zanei ļauj labāk tikt galā ar dienas laikā uzkrātām emocijām un sagurumu.

Zanei gadījies arī kāds interesants notikums, kad pirms dažiem gadiem, kad kāda vakara skrējiena laikā, skrienot mierīgā ritmā ar mūziku austiņās gar privātmājām, pēkšņi, aiz viena žoga uzrējis kāds ne pārāk miermīlīgs vidēja izmēra suns un sācis skriet gar žogu. Pēc dažām sekundēm, nonākot līdz žoga vārtiņiem, Zane apjukusi, jo tie bijuši vaļā. Apstājusies un lēnām gājusi garām, nopriecājoties, ka suns palicis pie vārtiņiem. Kopš tās reizes, skriešanai Zane izvēlas ceļus, kas neved gar šo māju.

Lai arī Zane ir ļoti aktīvs cilvēks, savu ideālo brīvdienu vislabprātāk sāk ar espresso un plānām pankūkām ar saldējumu un noslēdz ar saulrieta vērošanu jūras krastā.

Zane iesaka arī citiem nodarboties ar skriešanu, jo tas ir labs veids, kā sevi pozitīvi “uzlādēt”. Svarīgi, ka neesot jāskrien garas distances, pietiekot ar dažiem kilometriem, lai iegūtu pozitīvo enerģiju. Zane aicina nepārvērtēt savus spēkus, bet sekot līdzi savai pašsajūtai, ieklausīties sevī un tad skriešana sagādāšot prieku un baudu.

Skriešana kā dzīvesveids. Zane Legzdiņa