Ziņas

SUBARU AD REM Auto komanda ierindojas TOP 5 SEB MTB sacensībās

Svētdien, 8.maijā, Smiltenē un tās apkārtnē notika šā gada otrais SEB MTB posms, kurā, Virši-A distancē ar panākumiem piedalījās arī SUBARU AD REM Auto komanda.

Sacensības atklāja mazākie velo braucēji, kur, 2005.-2006.gadā dzimušo bērnu grupā, dalību ņēma arī SUBARU AD REM Auto MTB komandas jaunākais braucējs - Valdemārs Pitkēvičs. Valdemārs šoreiz, uzlabojot rezultātu par vienu pozīciju no iepriekšējām sacensībām Cēsīs, finišā iebrauca 16.vietā.

Atsķirībā no iepriekšēja posma Cēsis-Valmiera, kad trasē dubultslodzi sagādāja dubļi, šajā nedēļas nogalē Smiltene sagaidīja ar aptuveni +25 grādiem un sausu, sailainu laiku. Smiltenē uz starta pirmajā koridorā stājās Arnis Taukačs, Ģirts Cirvelis un Oskars Saulītis, savukārt Naurim Birkentālam nācās atkāpties uz 2.koridoru. Tālāk sekoja Andrejs Savčenko un Gundars Diške no 3.koridora un Voldemārs Pitkēvičs no 5.koridora.

Puiši devās 38.6km garajā distancē, kura veda caur mežiem, pļavām un trases noslēgumā - Smiltenes trasei tradicionālā upīte.

Šajās sacensībās komandas līderpozīcijas ieguva Nauris Birkentāls, kurš finišu sasniedza pēc 1 stundas un 21 minūtēm, uzstādot savu augstāko rezultātu SEB MTB sacensībās - 16.vieta. Tālāk sekoja SUBARU AD REM Auto MTB komandas trīs braucēji, kuri finišā iebrauca vienā sekundē (1 stunda 23 minūtes), attiecīgi Ģirts Cirvelis - 34., Oskars Saulītis - 35.,bet Arnis Taukačs - 36.vietā. 

Arī pārējie komandas braucēji šajās sacensībās uzlabojuši savus rezultātus - Andrejs Savčenko šoreiz 146.vietā, Gundars Diške - 150. un Voldemārs Pitkēvičs - 261.vietā. Jāpiemin, ka Andrejam šis ir augstākais personīgais rezultāts SEB MTB sacensībās.

 

SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji, ieguldot milzīgu darbu, sasnieguši ievērības cienīgu rezultātu. 92 komandu konkurencē, šajā posmā noslēdza labāko komandu TOP 5. 

 

SUBARU AD REM Auto komanda ierindojas TOP 5 SEB MTB sacensībās