Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda aizvada sacensības Ogrē un Priekuļos

Saulainā 15.jūlija sestdiena aktīvos riteņbraucējus pulcēja Ogrē, kur notika MTB velobrauciens Ogre - Ikšķile 2017. 

Arī šīs sacensības SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji nelaida garām, un trīs komandas pārstāvji - Oskars Saulītis, Voldemārs Pitkēvičs un Andrejs Savčenko - pieteica savu dalību. Subaru trijotnei palīgā nāca arī ceturtais braucējs - Jānis Krastiņš, lai cīnītos arī par kādu no komandu ieskaites titulvietām.

Voldemāram un Andrejam šī bija mājas trase, tāpēc iepriekš bija iespēja ar to iepazīties un sacensību laikā bijušas nelielas priekšrocības. "Pietika gan kāpumi, gan sarežģīti tehniskas vietas, un, kā jau Zilos kalnos, netrūka ar saknes" stāsta Voldemārs.

Ātrākais no SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējiem šajās sacensībās bija Oskars, kurš pašā trases sākumā jau ierindojās vienā no spēcīgajām grupām, un finišēja 16.vietā. Tālāk sekoja Voldemārs, kurš pirmos divus apļus strādāja kopā ar Andreju. Diemžēl, Andreju pievīla tehnika. Finišā Voldemāram 35.vieta, bet pārējie - Andrejs un Jānis attiecīgi 38.un 45.vietā.

Savukārt, viens no ātrākajiem SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējiem, Nauris Birkentāls 16.jūliju aizvadīja Priekuļos, kur norisinājās Latvijas čempionāta MTB XCO kross.

Nauris šāda mēroga sacensībās piedalījās pirmo reizi, tāpēc mērķis bijis visai pieticīgs - gūt jaunu pieredzi un izmēģināt ko jaunu sevis pilnveidošanai. Nauris stāsta, ka trase bijusi smaga - tehniski grūta, ar bīstamiem un sarežģītiem nobraucieniem, turklāt salijusi, kas sacensības padarīja vēl grūtākas. 

Savās debijas sacensībās Nauris izcīnīja augsto 6.vietu. "Domāju, ka nākošgad nelaidīšu garām iespēju piedalīties vēlreiz," noteic Nauris.

SUBARU AD REM Auto MTB komanda aizvada sacensības Ogrē un Priekuļos