Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda atklāj sezonu Ventspilī

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 17.aprīlī, Ventspilī tika atklāts šā gada otrais lielākais MTB seriāls Latvijā "vivus.lv MTB". Šajā posmā dalību ņēma arī SUBARU AD REM Auto MTB komanda. 

Atskatoties uz pagājušo 2015.gada sezonu, kad SUBARU AD REM Auto MTB komanda ieguva 3.vietu pusmaratona disciplīnā, šogad komandas dalībnieki pieteikuši savu dalību prestižajā maratona klasē. Jāteic, ka liela daļa maratona dalībnieku ir Latvijā labi pazīstami braucēji kā, piemēram, Dmitrijs Sorokins no "Rietumu-Delfin" komandas un Oskars Muižnieks no "Sportlife.lv" komandas, kuru bagāžā ir ne viens vien čempionu tituls velo sportā. 

"vivus.lv MTB" maratonā SUBARU AD REM Auto MTB komandu pārstāvēja Arnis Taukačs, Oskars Saulītis, Nauris Birkentāls un Ģirts Cirvelis, savukārt Gundars Diške startēja pusmaratona distancē.

Ventspils maratona distance sasniedza 52km. Visu distanci SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji mēroja praktiski kopā. Ģirts saka: "Bija daudz braukšana kopā ar savējiem! Tas ļoti patika." "Patīkami braukt, ja vēl kāds no savējiem tuvumā. Komandai arī labāk, ja daudz maz visi vienādi brauc," piebilst Nauris. "Pirmajā aplī nepaveicās pie mežā iebraukšanas un atkritu uz 60.vietu, bet otrais aplis bija perfekts. Domāju, ka ar katru posmu būs ar vien labāk," iespaidos dalās Arnis.

Finišā, ar lielu izrāvienu un komandas biedru apsteigšanu, 36.vietā - Arnis Taukačs, 42.vietā - Nauris Birkentāls, 48.vietā - Oskars Saulītis, bet 49.vietā - Ģirts Cirvelis. Pusmaratonā, 27km distancē - Gundars Diške ierindojās 78.vietā.

36 komandu konkurencē, SUBARU AD REM Auto MTB komandu vērtējumā ieguva 10.vietu.

Ar rezultātiem varat iepazīties šeit >>>

 

Foto: Kitija Saleniece