Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda izcīna augsto 1.vietu sacensībās

22. augustā notika jau 7. Pļaviņu MTB Maratons. Arī šogad, tāpat kā pagājušā gadā, sacensību ietvaros 88km un 50km distancēs dalībnieki cīnījās par "SUBARU kalna karaļa" titulu.

 

Starta vieta tradicionāli - Sporta un Atpūtas kompleksā “Mežezers”, kas ir īpaši piemērota vieta dažādiem sporta pasākumiem. Nemainīgi, Pļaviņu MTB Maratonā tika piedāvātas 3 dažāda garuma distances - 88km, 50km, 30 km un bērrnu sacensības.

 

Garākā distance, tāpat kā 2014. gadā, tik kilometru, cik Pļaviņu pilsētai ir gadu. Šogad trases garums - 88 km un tas viss vienā lielā aplī.

 

Uz starta izgāja 76 dalībnieki 88km distancē un 77 dalībnieki 50km distancē. Sacensībās 50km distancē dalību ņēma arī "SUBARU AD REM Auto MTB komanda" 4 braucēju sastāvā, kura apņēmības pilna cīnīties par augstākajiem vērtējumiem. 

 

Sandijs Kļaviņš turpina saglabāt komandas līdera statusu arī mazākās sacensībās kā SEB MTB seriālā, tā finišu sasniedza augstajā 3.vietā pusmaratona distancē, kur teju uz papēžiem mina arī Ģirts Cirvelis - finišā 4.vietā. Jāpiemin, ka Sandijs savā vecuma grupā kāpa arī uz pjedestāla 2.vietas, bet Ģirts uz 3.vietas pakāpiena. 

 

Uzslavas cienīgi rezultāti ir arī Voldemāram Pitkēvičam - 12.vieta un Andrejam Savčenko - 21.vieta. Tā kopīgiem spēkiem, komanda pieveica smago trasi un apbalvošanas ceremonijā kāpa uz augstākā - 1.vietas pakāpiena.

 

Par "SUBARU kalna karaļiem" šogad kļuva Dzintars Kaņepējs - 88km distancē un Arvīds Zants - 50km distancē.

 

Foto no sacensībām apskatāmi šeit >>>