Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda izcīna medaļas

 

Notikumiem bagāta aizvadīta pagājušā nedēļas nogale, kad medaļas izcīnīja vairāki SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji.

Gatavojoties SEB MTB 3.posmam, kas notiks 5.maijā Siguldā, SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībnieki nolēmuši savus spēkus pārbaudīt mazāka mēroga velo sacensībās. 

28.maijā atpūtas un sporta bāzē "Zelta Zirgs" notika "Ķeguma MTB maratons", kur 27km garajā distancē devās divi komandas pārstāvji - Andrejs Savčenko un Oskars Saulītis. 90 dalībnieku konkurencē, Oskars ieguva augsto 5.vietu kopvērtējumā, bet Andrejs noslēdza ātrāko 20. Lai arī kopvērtējumā Oskaram neizdevās izcīnīt vietu uz pjedestāla, tas neliedza iegūt savu pirmo - 3.vietas medaļu savā vecuma grupā. "Pēdējos 10km visi pieci bijām kopā, bet pēdējo 2km saknes mani nokautēja un izslēdza no turpmākās cīņas," stāsta Oskars.

Gājiens pēc medaļām turpinājās 29.maijā, kad Talsu velokrosā 12km distancē uz startu devās Nauris Birkentāls. Nauris savā mājas trasē izcīnīja pārliecinošu 1.vietu  

Atgādinām, ka vivus.lv MTB 2.posma sacensībās Baldonē SUBARU AD REM Auto MTB komanda, par nieka 4 punktiem atpaliekot no "NN Sporta klubs" komandas, 36 komandu konkurencē ieguva augsto 8.vietu prestižajā "LMT Straume MTB maratona" ieskaitē. 

 

Foto: Kitija Saleniece