Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda noslēdz 5.sezonu ar augsto 3.vietu kopvērtējumā

Šā gada 23.septembrī tika noslēgta šā gada SEB MTB seriāla sezona.

Arī šajās sacensībās SUBARU AD REM Auto MTB komanda devās uz startu Virši-A distancē. Šoreiz komandas dalībniekiem īpaši augsti mērķi, jo noslēdzošais sacensību posms lielu lomu spēlēja sezonas rezultātu noteikšanā.

Uz starta 5 apņēmības pilni SUBARU AD REM Auto MTB komandas riteņbraucēji, un ne lietus, ne drēgnais laiks nespēja izsist no līdzsvara.

Visas sezonas garumā, arī šajās sacensībās, komandas līderpozīcijas noturēja Nauris Birkentāls, kuram Ikšķiles SEB MTB 7.posms bija īpaši svarīgs - cīņa par 3.vietu sezonas kopvērtējumā. Lai arī Ikšķiles posmā finišējis 3.vietā, ar lielu vilšanos un nieka 3 punktu zaudējumu, Naurim sezona noslēdzās augstajā 4. vietā kopvērtējumā.

Īsts komandas darbs izvērtās Arnim Taukačam, Oskaram Saulītim un Renāram Birkentālam, kuri pārsteidzoši blīvi sasniedza finiša līniju - attiecīgi Arnis - 13., Oskars - 14., bet Renārs 19.vietā. Voldemārs Pitkēvičs sezonas noslēdzošajā posmā ierindojās 83.vietā.

Komandu vērtējumā, SUBARU AD REM Auto MTB komanda ieguva augsto 2.vietu, kas nodrošināja 3.vietu sezonas kopvērtējumā.

Jaunākais SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējs Valdemārs Pitkēvičs sezonu noslēdza 52.vietā.

Līdz ar SEB MTB sacensību sezonas noslēgšanu, noslēgusies arī SUBARU AD REM Auto MTB komandas 5.sezona.

No brīvdienu braucēju komandas, SUBARU AD REM Auto MTB komanda piedzīvojusi grandiozu izaugsmi, un piecu gadu laikā komanda kāpusi uz goda pjedestāla 25 reizes, no kurām četras reizes uz augstākā pakāpiena. Kopumā SUBARU AD REM Auto MTB komandu pārstāvējuši 15 dalībnieki, no kuriem vairāki vairākkārt saņēmuši godalgotas vietas individuālos vērtējumos.

Aizvadot notikumiem bagātus piecus riteņbraukšanas gadus, AD REM Auto nolēmis spert soli uz priekšu, un noslēgt brīnišķīgo riteņbraukšanas piedzīvojumu ciklu esot virsotnē.

Sakām milzīgu PALDIES ikvienam SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībniekam, līdzjutējam un laba vēlētājam!

 

Vairāk par komandu uzziniet te >>

SUBARU AD REM Auto MTB komanda noslēdz 5.sezonu ar augsto 3.vietu kopvērtējumā