Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda noslēdz vivus.lv MTB 2017.gada sezonu

Aizvadītā nedēļas nogalē, sestdien, 9.septembrī, vivus.lv MTB seriāla pēdējais posms norisinājās Apē. 

Šoreiz uz starta maratona ieskaitē devās trīs komandas pārstāvji - Ģirts Cirvelis, Nauris Birkentāls un Oskars Saulītis

Sezonas izskaņa parūpējās par SUBARU AD REM Auto MTB komandai cienīgu trasi - dubļi, dubļi un vēlreiz dubļi. Tieši šādi apstākļi komandai palīdz tikt pie augstākiem rezultātiem.

Nauris atklāj: "Slapjums netraucē, tikai padara sacensības interesantākas." Un to apliecina Naura rezultāti - sezonu noslēdzot ar 7.vietu Apes maratona ieskaitē, kas nostabilizēja sportista 10.vietu sezonas kopvērtējumā.

Ģirts par slapju trasi sajūsmu neizrāda, un, jau pirms došanās uz Api, cerību pilns, noteica: "Joprojām ceru, ka baigi slapji nebūs." Tomēr, slapjums un dubļi arī Ģirtam neliedza finišēt augstajā 15.vietā. Sezonas kopvērtējumā Ģirtam augstā 13.vieta.

Arī Oskars ironisks par sacensībām: "Mums traucē tikai pārāk sausi laika apstākļi." Sezonas noslēgumā, Oskars finišē savā augstākajā vietā vivus.lv MTB maratonā - 22.vietā, līdz ar to, sezonu noslēdz 31.vietā kopvērtējumā.

SUBARU AD REM Auto MTB komandas pārstāvis Voldemārs Pitkēvičs šoreiz pusmaratona ieskaitē devās bez komandas biedru klātbūtnes, taču tas netraucēja finišā uzrādīt 42.vietu.

Sezonas izskaņā, SUBARU AD REM Auto MTB komanda ieguva augsto 2.vietu maratona ieskaitē. Savukārt 2017.gada vivus.lv MTB maratona ieskaites kopvērtējumā, atpaliekot vien 7 punktus no trešās vietas, SUBARU AD REM Auto MTB komanda ieguva 5.vietu.

Foto: Sanda Vasiļjeva

SUBARU AD REM Auto MTB komanda noslēdz vivus.lv MTB 2017.gada sezonu