Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda trešo sezonu noslēdz augstajā 7.vietā

25.septembris velo braucējus, emociju vadītus, pulcēja Ikšķilē, kur norisinājās SEB MTB 2016.gada noslēdzošais - 7.posms. Sacensības aizvadītas divējās sajūtās: pirmās - prieks par lielisku sezonu, bet otrās - par sezonas beigām. Tā uz starta, nemainīgā sastāvā, devās SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji "Tautas klasē" - Nauris Birkentāls, Arnis Taukačs, Ģirts Cirvelis, Oskars Saulītis, Andrejs Savčenko, Voldemārs Pitkēvičs, Gundars Diške, kā arī bērnu distances dalībnieks - Valdemārs Pitkēvičs.

 Valdemārs, sezonas izskaņās nosvinot savu desmito dzimšanas dienu, pirmo velo sezonu noslēdz 13.vietā.

Ģirtam SEB MTB seriālā Ikšķiles trase bijusi otrā veiksmīgākā šajā sezonā, un finišu sasniedza augstajā 15.vietā. Par sacensībām Ģirts saka: "Šīs sacensības ļoti izdevušās - gan sākums, gan beigas. Viss izdevās! Gaidu nākamo gadu, lai sasniegtu vēl vairāk." 

Ģirts sezonas kopvērtējumā ieņem 22.vietu. Arnis, atkārtojot šīs sezonas 5.posma rezultātu, sezonu noslēdz ar 29.vietu Ikšķiles sacensībās, bet sezonas kopvērtējumā noslēdz TOP 30 braucēju sarakstu. "Nostartēju savā šīs sezonas līmenī, par to arī prieks. Kopvērtējumā pacēlos par 18 vietām, ja salīdzina ar iepriekšējo sezonu. Tas dod papildus motivāciju nākamajai sezonai," stāsta Arnis. 

Sezonas noslēdzošais posms Oskaram un Naurim izvērtās tehniski neveiksmīgs. Oskaram iespēju tikt pie augstākiem rezultātiem liedza velosipēda ķēde, bet Naurim - pārdurta riepa jau trases sākumā. Attiecīgi, Oskars šajās sacensībās 73., bet Nauris - 194.vietā. "Pirms riepas pārduršanas šķita, ka sacensības beigsies daudzsološi. Tāds sports, - ar tehniskām ķibelēm jārēķinās. Galvenais, ka sacensības nobraucu līdz galam. Sezona noslēdzās ar pārsteidzoši labiem sasniegumiem. Par tādu rezultātu pat nesapņoju. Smags darbs ir atmaksājies," tā par aizvadīto sezonu saka Nauris. Sezonas kopvērtējumā Oskars - 42.vietā, bet Nauris noslēdz TOP 10 ātrāko MTB braucēju sarakstu.

Ar šā gada labāko rezultātu - 109.vietu, sezonu noslēdza Voldemārs. Sezonas sākumā tehnikas un veselības problēmas atstāja "pēdas" uz sezonas kopvērtējumu - šogad 174.vieta. "Sezonas sākums nebija labs, līdz ar to vajadzēja ar katru posmu pielikt ar vien vairāk. Vēl kāds posms pietrūka, lai aizcīnītos līdz 100 labākajiem braucējiem," par aizvadītajām sacensībām stāsta Voldemārs. 

Daudz veiksmīgākas sacensības izvērtās Gundaram, kurš sezonu noslēdz ar savu augstāko rezultātu visā sezonā - 122.vieta. Gundars saka: "Viss izdevās kā cerēju. Trasē jutos labi. Paveicās ar grupiņu, kas turēja man pa spēkiem tempu. Tiesa, cerēju uz labāku sezonas kopvērtējuma rezultātu." Sezonas kopvērtējumā - 160.vieta. 

Andrejam šī bija mājas trase, kuru finišēja 155.vietā. Andrejs par sacensībām stāsta: "Viena no labākajām trasēm šogad. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu - pakāpos par 20.vietām kopvērtējumā." Sezonas griezumā - 164.vieta. 

Šī bijusi pirmā stabilākā sezona komandai ne vien nemainīgā dalībnieku sastāva, bet arī rezultātu dēļ.

Komandu ieskaitē - SUBARU AD REM Auto MTB komanda šoreiz ierindojās 8.vietā, taču ar to arī pietika, lai nosargātu 7.vietu sezonā.

 Atskatoties uz 2015.gadu, kad komanda izcīnīja 9.vietu, 2016.gads ļāva piepildīt sezonas sākumā izvirzītos mērķus un pakāpties ne vien par vienu, bet pat par divām pozīcijām uz augšu.

AD REM Auto kolektīvs izsaka pateicību SUBARU AD REM Auto MTB komandas dalībniekiem par ieguldīto darbu, pacietību un izturību 2016.gada MTB sezonā!

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda trešo sezonu noslēdz augstajā 7.vietā