Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda triumfē arī Madonā

Svētdien, 30. jūlijā, tika aizvadīts SEB MTB 5.posms. Šoreiz visi ceļi veda uz Madonu, kur SEB MTB sacensības notika pirmo reizi.

Starts un finišs vienā no vadošajiem slēpošanas centriem Baltijā - "Smeceres silā", kur pasvīst sportistiem lika ne vien šovasar reti saulainais laiks un patīkamais siltums, bet arī paugurainais apvidus.

Pirmie uz starta devās mazākie braucēji, kuru vidū bija arī desmitgadīgais SUBARU AD REM Auto komandas braucējs Valdemārs Pitkēvičs. Valdemārs, divu kilometru distancē, ierindojās 12.vietā. 

Savukārt jau pl.13 labākās starta vietas ieņemt devās SUBARU AD REM Auto MTB komandas Virši-A distances braucēji. 

Vistālāko ceļu uz Madonu mēroja SUBARU AD REM Auto MTB braucējs - talsinieks Nauris Birkentāls, kurš "Smeceres sila" slēpošanas trasi apguvis vien ziemā, piedaloties biatlona sacensībās. "Šajās sacensībās zināšanas par biatlona trasi nemaz nepalīdzēja, jo organizātori šo posmu bija ielikuši pašā sacensību sākumā. Galvenais bija noturēties priekšgalā pēdējos 10 kilometrus, kas bija ļoti grūti, taču tas izdevās," stāsta Nauris, kurš arī šajās sacensībās kāpa uz goda pjedestāla 3.vietas pakāpiena. 

Turpat, vienā sekundē ar Nauri, finišu sasniedza arī Ģirts Cirvelis. Nauris ar Ģirtu visas 38 kilometru garās distances garumā turējušies kopā un pietrūka vien acumirklis līdz abu braucēju kāpšanai uz pjedestāla. Gluži kā Kuldīgas trasē, Ģirts ierindojās augstajā 4.vietā.

Arnim Taukačam un Oskaram Saulītim Madonas trase bijusi īpaši labvēlīga, kur tandēma brauciens attaisnojies augstākajos personiskajos rezultātos SEB MTB sacensībās - Arnim 14., bet Oskaram 15.vieta.

Komandas jaunpienācējs Māris Rozenšteins visu distanci turējies līdztekus ātrākajiem komandas biedriem, kas ļāvis finišu sasniegt 44.vietā. Voldemāram Pitkēvičam sacensības Madonā bijis īpašs pārbaudījums, jo pirms nedēļas vivus.lv MTB sacensībās, piedzīvojot smagu kritienu, pamatīgi traumējis plecu. Tomēr, par spīti traumām, Voldemāram izdevies atkārtoti finišēt ātrāko simtniekā - šoreiz 99.vieta.

Andrejs Savčenko, kurš izlaidis SEB MTB Kuldīgas posmu, atgriezies trasē, šoreiz finišā 147., bet Gundars Diške - 185.vietā.

Arī komandas dāma Sanda Vasiļjeva turpina uzlabot rezultātus - šoreiz, "pieliekot soli" pakāpusies par 21 pozīciju, finišā 894.vieta.

SUBARU AD REM Auto MTB komandas ātrais četrinieks komandai sagādāja atkārtotu uzvaru SEB MTB seriāla sacensībās.

SUBARU AD REM Auto MTB komanda triumfē arī Madonā