Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komanda uzsāk 2017.gada SEB MTB seriālu

SUBARU AD REM Auto MTB komandas pirmsākumi meklējami 2014. gada pavasarī, kad apvienojās pieci velo braukšanas entuziasti. Īsti pavasarīgā un saulainā dienā, SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji devās uz savām pirmajām SEB MTB sacensībām - Cēsis - Valmiera posmu. Bez augstiem mērķiem, savās pirmajās MTB sacensībās komanda ierindojās 53.vietā, bet tā laika ātrākais komandas velo braucējs - 202.vietā, kas pārējiem šķita apbrīnas vērts.

Laikam ejot, mainījies ne vien komandas sastāvs, bet arī pakāpeniski auguši rezultāti kā individuālajā, tā komandas vērtējumā. Tā, jau 2015.gadā, komandas rezultāts SEB MTB 1.posmā pacēlās uz 12., bet 2016.gadā - 7.vietu.

30.aprīlis šogad gaužām rudenīgs - slapjš, auksts un vējains, kas trasē nenoliedzami veido dubļu vannu. Mazākais no komandas pārstāvjiem, Valdemārs Pitkēvičs, šogad devās 2610m distancē, un finišu sasniedza vēl pirms Virši-A starta.

Nu komanda uzsākusi savu ceturto sezonu - kā ierasts, SEB MTB seriāls sākas ar Cēsis - Valmiera posmu. Zobus sakoduši aukstuma dēļ, uz starta devās teju pusotrs tūkstotis velo braucēju Virši-A distancē.  Septiņi SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēji bezbailīgi devās 44km garajā distancē pretim augstiem rezultātiem.

Šīs sacensības visveiksmīgāk izvērtās Ģirtam Cirvelim, kurš finišu sasniedza 20.vietā. Nepilnu minūti vēlāk, 37.vietā, finišu sasniedza arī Arnis Taukačs, kuru piemeklēja tehniska problēma. "Ar savu rezultātu neesmu apmierināts. Vajadzēja būt labāk... un būs," pārliecināts ir Arnis. Vēl nedaudz vēlāk, 47.vietā, finišā iebrauca Oskars Saulītis.

Gaužām nepaveicās Naurim Birkentālam, kura ritenim pārplīsa ķēde 10km no finiša. "Labi, ka netālu bija servisa punkts, kur servisa džeks ātri pastrādāja. Finišā domāju, ka būšu ārpus simtnieka, bet rezultāts nav nemaz tik traks," stāsta Nauris, kurš finišā noslēdza TOP 60 braucēju sarakstu.

Atpaliekot no komandas līdera 10 minūtes, Gundars Diške šoreiz finišā 149.vietā, kam sekoja Voldemārs Pitkēvičs - 172.vietā un Andrejs Savčenko - 183.vietā.

Bez liekas uzmanības, savas debijas sacensības SEB MTB seriālā piedzīvoja SUBARU AD REM Auto MTB komandas dāma - Sanda Vasiļjeva, kura, 44 dalībnieču - sieviešu ieskaitē, ierindojās 23.vietā.

Soli pa solim SUBARU AD REM Auto MTB komanda pakāpusies uz 6.vietu komandu vērtējumā.

Līdz ar pilnvērtīgu MTB sezonas sākumu, ir publicēts SUBARU AD REM Auto MTB komandas 2017.gada video.

Uz tikšanos nākošajās MTB sacensībās!

SUBARU AD REM Auto MTB komanda uzsāk 2017.gada SEB MTB seriālu