Ziņas

SUBARU AD REM Auto MTB komandai 3.vieta sacensībās

Vasarīgos laika apstākļos tika aizvadīts Vivus MTB Maratona 2.posms, kas notika Tukumā. Sacensībās piedalījās arī SUBARU AD REM Auto MTB komandas mazais, bet spēcīgākais trīs dalībnieku sastāvs.

 

"Trase tehniski sarežģīta, kā rezultātā daudzi sportisti piedzīvoja kritienus," par aizvadītajām sacensībām stāsta Sandijs Kļaviņš. "Ļoti lieliskas sacensības! Jau pirms starta izrunājām, ka skaidrs, ka jebkuram no mums tikt TOP3 būs ļoti maz iespējas, tāpēc mērķis bija komandu ieskaitē 3. vieta. Pirmās divas aizņem krietni pārākas komandas, savukārt ar pārējajām gan varēja pacīnīties," turpina Ģirts Cirvelis. "Jau startā Jānis Avotiņš aizņēma vietu pārējiem komandas braucējiem, un pat palaida gan mani, gan Sandiju pa priekšu," stāsta Ģirts. "Trase bija ļoti tehniska, gan kāpumi, gan nobraucieni, šajā vietās viegli varēja laiku gan iegūt, gan pazaudēt. Es pats sadegu pirmajos 5km, pēctam atguvos un aizcīnījos līdz 18. vietai," piedzīvotajā dalās Ģirts.

 

Individuālajā vērtējumā Sandijs Kļaviņš ieguva 5., Ģirts Cirvelis - 18., bet Jānis Avotiņš 34.vietu kopvērtējumā.

 

Uzrādot augstvērtīgus individuālos rezultātus SUBARU AD REM Auto MTB komandai izdevās izcīnīt 3. vietu komandu vērtējumā pusmaratona distancē, kas līdz šim ir augstākais komandas sasniegums.

 

Paldies komandai par paveikto!

 


 

Foto: facebook.com/MtbMaratons