Ziņas

Subaru automobiļi Igaunijā populārāki nekā jebkad līdz šim

-           Vislabākie mēneša pārdošanas rādītāji oktobrī

-           Vislabākie pārdošanas rezultāti visā gadā

 

Oktobrī Subaru Igaunijā sasniedza vislabāko pārdošanas rezultātu, pārdodot 111 automobiļus un pārspējot 2011. gada maijā uzstādīto rekordu. Šāgada pirmajos 10 mēnešos Subaru Igaunijā ir izvēlējušies jau 800 klientu – tas ir jauns Subaru pārdošanas rekords visa gada mērogā.

 

Vislielākos rekordus Subaru sasniedza tieši iepriekšējā mēnesī. Ar 111 pārdotiem automobiļiem Subaru ieņem 6,8 procentu tirgus daļu Igaunijā un par gandrīz 90 procentiem pārspēj 2011. gada oktobra pārdošanas rezultātus. Stabili pieaugošais pieprasījums pēc kvalitatīviem pilnpiedziņas automobiļiem nozīmē, ka Subaru jau tagad var lepoties ar visu laiku labāko pilna gada rezultātu. Iepriekšējais 2011. gadā uzstādītais 753 Igaunijā pārdotu automobiļu rekords ir pārspēts jau divus mēnešus pirms gada beigām.

 

Pārdošanas rekordu palīdzēja uzstādīt leģendārais Outback krosovers un tā „radinieks” Legacy – oktobrī kopā tika reģistrēti 52 šo modeļu automobiļi. Otrajā vietā ierindojās nesen prezentētais kompaktais Subaru XV krosovers – pārdotas 43 mašīnas.

 

„Pircēji ir daudz ko mācījušies no sarežģītās ekonomikas situācijas. Tā vietā, lai lēmumus pieņemtu strauji un balstītos uz emocijām, cilvēki rūpīgāk izvērtē savas iespējas. Ikviens vēlas pieņemt gudru un pārdomātu lēmumu, kas saglabās savu vērtību nākotnē. Tāpēc mēs redzam, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas Subaru – automobiļus, kas ir piemēroti mūsu reģiona klimatam un ļoti populāri gan jauno, gan lietoto automobiļu tirgus sektorā," saka Ringo Rahumels (Ringo Rahumeel), SUBARU Nordic AB Baltijas reģiona menedžeris.