Ziņas

Subaru BRZ iegūst teicamu vērtējumu IIHS 2012 drošības testos

- Jaunais sporta automobilis Subaru BRZ iegūst maksimālo vērtējumu IIHS testos
-Subaru joprojām ir vienīgais autoražotājs, kam visi modeļi saņēmuši TOP SAFETY PICK atzīmi – augstāko novērtējumu 2012. gada IIHS testos

 

ASV Satiksmes drošības institūts (Insurance Institute for Highway Safety, IIHS) 2012. gada testos ir piešķīris Subaru BRZ modelim 2012 TOP SAFETY PICK atzīmi. Subaru joprojām ir vienīgais ražotājs, kura kontā ir 2012 IIHS TOP SAFETY PICK visiem modeļiem.

Pilnīgi jaunais Subaru BRZ modelis ieguva vērtējumu „labi", kas ir augstākais iespējamais, šādās kategorijās: vidēji smaga frontālā sadursme, sadursme no sāniem, apgāšanās un sadursme no aizmugures.

„Līdz ar modeli BRZ Subaru piedāvājumā atkal atgriežas sporta automobilis par pieejamu cenu; tajā izmantotie FHI inženiertehniskie risinājumi sniedz ne tikai lieliskas izjūtas braucot, bet arī teicamu vērtējumu drošības testos," pauda Subaru of America, Inc. viceprezidents un valdes priekšsēdētājs Tomass J. Dolls (Thomas J. Doll). „Drošība ir viens no mūsu vadmotīviem, un šajā ziņā mēs nepieļaujam nekādus kompromisus. Uzņēmums Subaru ir apņēmības pilns saglabāt nozares līdera godu šajā jomā."

TOP SAFETY PICK atzīmi piešķir automobiļiem, kas uzrāda labu sniegumu IIHS testos, kuros vērtē cilvēku aizsardzību frontālas sadursmes, sadursmes no sāniem, sadursmes no aizmugures un automašīnas apgāšanās apstākļos; katrā no kategorijām ir iespējams saņemt vērtējumu „labi". IIHS testos iespējamie vērtējumi ir „labi", „pieņemami", „kritiski" un „neapmierinoši", un „labi" ir augstākais iespējamais novērtējums. Lai to saņemtu, automobiļiem obligāti jābūt arī ar elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu.

„Jau trīs gadus pēc kārtas Subaru ir vienīgais autoražotājs, kuram izdevies saņemt IIHS TOP SAFETY PICK atzīmi visiem ražotajiem modeļiem," norādīja institūta prezidents Adrians Lunds (Adrian Lund). „Tas nekādā ziņā nav viegli, un mēs paužam atzinību Subaru komandai, kam drošība ir prioritāte."