Ziņas

Subaru iegūst divas prestižas godalgas

Kanādas lielākais autožurnāls „The Car Guide” katru gadu izraugās labākos no iegādei pieejamajiem automobiļiem vairākās kategorijās. Subaru BRZ atzīts par „Labāko jauno automobili 2013”, bet Subaru Outback – par „Labāko pirkumu summā līdz 50 000”.

 

Izdevums „The Car Guide” jau 47 gadus ir ieņēmis vadošo lomu starp Kanādas autožurnāliem, un šobrīd to uzskata par autosporta entuziastu izvēli numur viens. Tituls „Gada labākais jaunais auto” ir pielīdzināms titulam „Gada auto”, ko piešķir šaipus Atlantijas okeānam.

 

Žūrijas sastāvā ir astoņi vispāratzīti Kanādas autožurnālisti, un godalgas piešķir vairākās kategorijās. Subaru ieguvis divas no šīm prestižajām godalgām.

 

Jaunajam Subaru BRZ piešķirts „Gada auto” tituls. Savukārt Subaru Outback šogad ieguva godalgu kategorijā „Labākā izvēle par 50 000 $”. Žūrijas vērtējumā ņemti vērā šādi kritēriji: cena, dizains, degvielas ekonomija, komforts, veiktspēja, pašreizējās izmaksas, braukšanas iezīmes, uzticamība un tālākpārdošanas vērtība.

 

Subaru Canada prezidents Širo Ohta atzina: „Esmu patiesi iepriecināts par žurnālistu žūrijas atzinumu, ka divi no mūsu modeļiem izceļas starp konkurentiem un ir pelnījuši saņemt godalgu attiecīgajās kategorijā”.