Ziņas

SUBARU OUTBACK 2018 ieradies AD REM Auto salonā

Šī gada marts iesācies ar lieliskām ziņām - 2018. gada SUBARU OUTBACK sasniedzis AD REM Auto salonu, Brīvības gatvē 246, Rīgā, un jau tagad jaunais Outback izpelnījies lielu uzmanību un saņēmis intereses pilnus acu skatienus.

Pie jaunā Subaru Outback uzlabojumiem ir jauni alumīnija diski, interjera un eksterjera izmaiņas, kā, piemēram, priekšējā dekoratīvā reste, priekšējie lukturi, jauna stūre, jauna audio sistēma ar lielāku skārienjutīgu ekrānu, kas tagad ir savietojama ar AndroidAuto un Apple CarPlay sistēmām. Dizainiski mainīts un uzlabots arī klimata kontroles vadības bloks. Jaunais Outback ir papildināts ar Bi-Led dinamiskajām gaismām, pāris papildu kamerām sānos un priekšā, uzlabota riepu spiediena kontroles sistēma, kā arī aklās zonas noteikšanas sistēma. Pievienotas papildu USB pieslēgvietas aizmugurējo pasažieru ērtībai.

Jaunais OUTBACK modelis gabarītos gan nav mainījies un tā augstums no zemes vēl aizvien ir 20 cm, uz tās pašas riteņu bāzes. Aprīkojums kļuvis bagātāks, interjera apdare patīkamāka un tas pasūtāms ar  2.5 litru benzīna motoru CVT (175 Zs) trīs aprīkojuma līmeņos: Active, Ridge un Summit.

Drošība ir stūrakmens, kuru SUBARU inženieri ir uztvēruši ļoti nopietni un radījuši EyeSight sistēmu, kas šobrīd ir pasaulē labākā autovadīšanas drošības sistēma. Izmantojot stereokameras tehnoloģiju, kas uztver krāsas, atpazīst bremžugunis, precīzi izmēra attālumus līdz priekšā stāvošiem un kustīgiem objektiem, kā arī ātri reaģē nepieciešamības gadījumā. EyeSight sistēma ietver - adaptīvo kruīza kontroli, līniju šķērsošanas novērošanu, automātisko bremzēšanu, gāzes pedāļa kontroli, kas nepieciešama, lai izvairītos no sadursmes. EyeSight sistēma ir papildināta ar piestūrēšanas funkciju, braucot starp līnijām. Turklāt, 2018.gada modelis, atšķirībā no priekšgājējiem, papildus aprīkots ar ne vien atpakaļskata, bet arī ar labā sāna un priekšas kamerām.

OUTBACK ir krosoveru priekštecis, kuru raksturo pilnpiedziņa un ļoti laba caurgājamība dziļos sniegos un dubļos. Joprojām tam ir pastāvīgā pilnpiedziņa un Boxer motori, kas ir rūpnīcas lepnums. Joprojām tas ir 100% SUBARU.

Līdz ar jaunā Subaru Outback nonākšanu tirdzniecībā, AD REM Auto piedāvā iegādāties 2017.gada  Outback modeli par īpaši pievilcīgām cenām ar atlaidi līdz 4500 Eur. Turklāt, dīzeļdzinēja piekritējiem labās ziņas, iespējams, aizēnos fakts, ka jaunais Subaru Outback netiek piedāvāts ar dīzeļa motoru, tāpēc šobrīd Subaru Outback ar dīzeļa dzinēju vēl var pagūt izvēlēties no 2017.gada noliktavas.

SUBARU OUTBACK 2018  ieradies AD REM Auto salonā