Ziņas

Subaru Outback Gatavs Ziemai

Nav noslēpums, ka Outback ir pieprasītākais Subaru modelis ne tikai Latvijas tirgū, bet arī Eiropā.

Pirmās paaudzes Subaru Outback radīts tālajā 1994.gadā un tas iedvesmojis daudzus atklāt sev jaunus apvāršņus, noticēt īstai pilnpiedziņai un pilnībā paļauties uz auto. Šobrīd Eiropas tirgū tiek piedāvāti piektās paaudzes Subaru Outback, un tas kļuvis par iecienītu automobili ģimenēm un dažādu profesiju pārstāvjiem.

Un nav noslēpums, ka tuvojas ziema!

Tikai līdz 2019.gada nogalei, AD REM Auto piedāvā Subaru Outback Gatavs Ziemai, kur automašīnas pieejamas visos trīs aprīkojuma līmeņos: Active, Ridge un Summit. Ilgi domājot, kas nepieciešams papildus, lai automašīna būtu gatava ziemai, secinājām, ka Subaru Outback ziemai gatavs ir jau no dzimšanas! Un mēs, AD REM Auto kolektīvs, vēlamies, lai ziemai gatavs esi arī Tu!

Subaru Outback Gatavs Ziemai piedāvājumā iekļauts ziemas riepu komplekts, signalizācija, imobilaizers un reģistrācija CSDD. Turklāt, lai arī Tu būtu vēl gatavāks ziemai, mēs uzdāvināsim Tev ziemas komplektu: siltu cepuri, termosu un tumsā atstarojošu somu.

Subaru Outback Gatavs Ziemai pieejams šādās komplektācijās:

Metāliskas krāsas piemaksa 500 Eur piemērojama visām krāsām, izņemot baltu pērli.

Cenas spēkā, reģistrējot auto līdz 2019.gada beigām.

Ja vēlies savu Outback vēl īpašāku, tad nenokavē mirkli, kad Latvijā atgriezīsies īpašās limitētās sērijas Subaru Outback Northern Lights ar Ziemeļblāzmas iedvesmotiem zaļiem elementiem.

Subaru Outback Northern Lights aprīkojuma dāsnumā ļoti līdzinās Summit versijas Outback, taču gan iekšpusē, gan no ārienes tā dizains ir daudz noslēpumaināks. Jāteic, pieejamas vien 6 īpašā izlaiduma automašīnas, tāpēc, ja piedāvājums ieinteresēja, pasteidzies un rezervē automašīnu laicīgi.

Izvēlies savu Outback no pieejamo automašīnu saraksta šeit >>>

 

Subaru Outback Gatavs Ziemai