Ziņas

SUBARU OUTBACK ĪPAŠĀ VERSIJA “NORTHERN LIGHTS” ATGRIEZIES

Šā gada agrā pavasarī tirdzniecībā nonāca Subaru Outback “Northern Lights” īpašā sērija - AD REM Auto rokās tie bija vien 10. Tiesa, pieprasījums bijis krietni lielāks, un nu, pēc vairāku mēnešu gaidīšanas, Japānas ražotājs Baltijas valstīm piegādā atkal limitētu skaitu īpašā izlaiduma Subaru Outback automašīnas. Šoreiz AD REM Auto rīcībā tie ir 7 Ziemeļblāzmas iedvesmotie Subaru Outback.

SUBARU OUTBACK “NORTHERN LIGHTS” izceļas ar 18 collu melniem vieglmetāla diskiem un jumta reliņiem, dekoratīvo resti ar zaļām detaļām un interjeru ar zaļiem izšuvumiem. Īpašais modelis ir pieejams trīs krāsās: melnā, baltā un tumši pelēkā.

Bagātīgi aprīkotā īpašā modeļa pamatā ir Outback Summit līmenis, tā pamata aprīkojumā ietilpst navigācijas iekārta, Eyesight vadītāja palīgsistēmas ar adaptīvu kruīza kontroli, elektriski veramas aizmugures bagāžas nodalījuma durvis, divu zonu klimata kontrole, apsildāmi priekšējie un aizmugures sēdekļi un stūre, kameras automobiļa novietošanai stāvvietā, lietus sensors, LED priekšējie lukturi, 7 drošības spilveni, aktīvie galvas balsti, kā arī daudz kas cits.

Īpašā modeļa plašajā pasažieru nodalījumā skatienu piesaista mūsdienīga multimediju ierīce ar bagātīgām iespējām. Izklaides sistēma ar 8 collu skārienjūtīgo ekrānu, kurā ir Apple CarPlay un Android Auto, ir savietojama ar visām mūsdienu viedierīcēm.

Kā ikvienam īstam Subaru, arī Outback “Northern Lights” īpašā modeļa pamata aprīkojumā ietilpst pastāvīga simetriska pilnpiedziņa, unikāls boksera tipa dzinējs un bezmaksas apkopes 3 gadus. Protams, arī ietilpīgs un funkcionāls bagāžas nodalījums, augsts klīrenss un saprātīgi uzturēšanas izdevumi.

Subaru “Northern Lights” ir pieejams par 37 500 eiro.