Ziņas

Subaru power klubs Latvijā pulcē vairāk kā 160 Subaru vienuviet

Sestdien, 9.septembrī, Spilves lidlaukā pulcējās Latvijas Subaru entuziasti, lai iemūžinātu iespaidīgu foto uzņēmumu - Subaru zīmolu.

Mūsdienās veidot automašīnu zīmolu no automašīnām kļuvis kā trends, un šogad Latvija ar šādiem notikumiem jau paspējusi izcelties vairākkārt, tomēr, Subaru logotips līdz šim bijis neskarts. Pateicoties subarupower.lv klubam un tā vadītājam Raimondam Bērziņam, jau pagājušā gadā dzima ideja par Subaru tautas skaitīšanu. Ilgi negaidot, Raimonds, 2016.gada septembrī, izsludināja "Subaru tautas skaitīšanu 2016", kur tika aicināti visi Latvijas Subaru braucēji sabraukt vienuviet. Jau pērn par pasākumu tika izrādīta milzīga interese, kur, bez īpašas gatavošanās, tika sapulcēti 109 Subaru. 

Šogad Raimonds, apņēmības pilns, pasākumam pievērsās ar nopietnāku pieeju un jau vasaras vidū bija skaidrs - jārīko jauns pasākums "Subaru tautas skaitīšana 2017", kura laikā tiktu izveidots Subaru logotips no automašīnām. 

Ar Subaru power kluba entuziasmu un AD REM Auto atbalstu, šā gada 9.septembrī Spilves lidlaukā pulcējās 162 dažādu modeļu Subaru automašīnas. Vispopulārākais Subaru modelis šajā pasākumā, kopumā 88 - Subaru Impreza, kurš savu popularitāti mantojis Subaru pasaules rallija komandas laikā, un Latvijā kļuva par pirktāko Subaru automašīnu 1996. - 1997.gadā. 

Pēdējo 3 gadu laikā savu popularitāti ieguvis arī Subaru Forester un Outback, un "Subaru tautas skaitīšana 2017" ieradās attiecīgi 30 Outback un 26 Forester.

Pasākumā redzēt varēja arī mazāk pārstāvētos Subaru modeļus - 14 Legacy, trīs XV tikai viena Subaru Tribeca.

Ar nelielu satraukumu un milzīgu rosību, visas automašīnas burtu pa burtam apvienojās skaistā Subaru uzrakstā, kuru papildināja Subaru braucēji Subaru raksturīgajās sešās zvaigznēs.

Foto reportāžas apskatāmas šeit: 

Ernests Dinka, Stalkeris

Z Star

EGO-N Photo

Subaru power klubs Latvijā pulcē vairāk kā 160 Subaru vienuviet