Ziņas

Subaru testa braucieni bezceļos, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros

Šogad AD REM Auto uzņēmis apgriezienus, apceļojot dažādas Latvijas pilsētas. Jau iepriekš informējām, AD REM Auto ar Subaru automašīnām ciemojās Valmierā un Ventspilī, bet kopā ar SUBARU AD REM Auto MTB komandu šogad paspēja pabūt arī Cēsīs, Siguldā, Pļaviņās, Baldonē un Smiltenē. 

8.jūlijā AD REM Auto dosies uz Jēkabpili, kur, pilsētas svētku ietvaros, piedāvās ikvienam interesentam veikt izmēģinājuma braucienus ar jaunām Subaru automašīnām bezceļu apstākļos.

Testa braucienu norises vieta - Jēkabpils Meža parks, līdztekus kameršļūkšanas trasei. Starts testa braucieniem tiks dots pl.10.00 un turpināsies līdz pl.17.00.

Visiem, kuri ieradīsies AD REM Auto Subaru parkā un veiks testa braucienu, būs iespēja pretendēt uz kādu no Subaru piemiņas balvām!

Šogad Jēkabpils pilsētas svētki "Sajūti Jēkabpili" pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvās arī citas, ar Subaru nesaistītas, aktivitātes kā, piemēram, amatnieku dižtirgus, svētku gājiens, velo brauciens un, protams, vakara koncerts, kur uzstāsies Latvijā iecienītais mūzikas mākslinieks Dons. Vairāk par Jēkabpils pilsētas svētkiem sekojiet līdzi Jēkabpils kultūras pārvaldes mājaslapā.

Uz tikšanos 8.jūlijā Jēkabpilī!

 

Ievērībai! 

Testa braucienus varēs veikt ikviens autobraucējs, kura braukšanas stāžs ir vismaz trīs gadus. Testa braucienu laikā, automašīnas vadītājs nedrīkst būt alkohola reibumā.

Subaru testa braucieni bezceļos, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros