Ziņas

Subaru Tokijas auto izstādē prezentēs aizraujošus konceptautomobiļus

Tokijas 2013. gada auto izstādē notiks pasaules pirmizrāde Subaru konceptautomobilim LEVORG. Modelis tika izstrādāts, lai parādītu, kā izskatīsies pilnīgi jaunais Subaru sporta salonauto. Auto ražošanas versija Japānā tiks atklāta jau 2014. gadā. 

 

LEVORG KONCEPTS piedāvā izsmalcinātu un elegantu dizainu ar sporta auto auru. Tas nodrošina labākās brauciena īpašības, drošību un draudzīgumu videi apvienojumā ar salonauto praktiskumu.

 

Tajā tiek izmantotas arī vismodernākās tehnoloģijas, piemēram, no jauna izstrādātais 1,6 litru horizontālais opozītdzinējs ar tiešās iesmidzināšanas turbokompresoru DIT un Subaru leģendāro simetrisko pilnpiedziņas sistēmu. Automašīna ir aprīkota arī ar nākamās paaudzes EyeSight drošības sistēmu ar daudzām papildu funkcijām, piemēram, „krāsu redzi“, kas sistēmai ļauj atpazīt luksofora signālus un priekšā braucošo automašīnu bremžu lukturus.

 

Par Subaru nākotni liecinās arī pārējie prezentētie konceptautomobiļi:
Jaunās tehnoloģijas tiek prezentētas VIZIV EVOLUTION KONCEPTAUTOMOBILĪ.
Par nākotnes pilsētas SUV tendencēm stāstīs CROSS SPORT DESIGN KONCEPTS.

Trešais Subaru SUV klāsta jaunums ir septiņu sēdvietu CROSSOVER 7 KONCEPTAUTOMOBILIS. Pateicoties septiņām sēdvietām, tas ir gatavs visu lielo ģimeni vest piedzīvojumos kā pilsētā, tā laukos.

 

Tokijas auto izstāde apmeklētājiem durvis vērs 22. novembrī.