Ziņas

Subaru VIZIV 2 Concept Pasaules pirmizrāde Ženēvā

Šā gada Ženēvas starptautiskajā autošovā Subaru prezentējis "SUBARU VIZIV 2 CONCEPT“.


VIZIV 2 Concept rāda nākotnes virzienu Subaru krosoveriem gan dizaina, gan tehnoloģju ziņā. VIZIV nosaukums radies no frāzes "Vision for Innovation" (Inovācijas vīzija), lai izteiktu Subaru nākotnes inovācijas vīziju un zīmola virzienu nākotnē. 

 

Subaru VIZIV 2 Concept ir 4- riteņu piedziņas krosovers ar hibrīda tehnoloģiju. VIZIV  ir hibrīda sistēma ar trīs elektro-motoriem. Viens dzinējs darbojas uz priekšējiem riteņiem, bet divi dzinēji darbojas uz aizmugurējiem riteņiem. Piedziņa tiek balstīta ar Subaru turbo 1.6 litru Bokser-dzinēju kopā ar bezpakāpju automātisko transmisiju Lineartronic .

 

Trīs elektrisko dzinēju risinājums pievieno vēl vienu dimensiju Subaru pilnpiedziņai. Sistēma var attīstīt spēku uz ārējiem riteņiem,  kas palīdz ātrāk stūrēt automašīnu straujākos līkumos. Kad stūre atgriežas atpakaļ, vairāk impulsa ir uz priekšējiem riteņiem, lai palielinātu stabilititāti līkumos.

 

 VIZIV 2 Concept ir SI -Drive hibrīd-tehnoloģiju adapteris. SI -Drive hibrīdam ir trīs pozīcijas. Papildus  "Intelligent" un "Sport" ir " Eco - Cruise." Eco – Cruise funkcija dzinēja jauda nolasa informāciju no Eyesight drošības sistēmas par braukšanas apstākļiem un satiksmi.

 

 

Galvenie fakti:

Izmēri (garums /platums / augstums ): 4435 / 1920/1530 mm.

Riteņu bāze: 2730 mm.

Dzinēja tips: 1.6-litru tiešās iesmidzināšanas benzīna turbo Bokser-dzinējs .

Transmisijas tips: Augstas griezes moments - Lineartronic (CVT)

Elektriskā motora tips: Viens priekšā un 2 aizmugurē uz katru riteni.

Akumulatora tips: Litija -jona baterija.

Riteņi: 245/45-20 .

Sēdvietu skaits: 4