Ziņas

SUBARU XV ĪPAŠĀ VERSIJA “PURE RED EDITION” NONĀK LATVIJĀ

 

Oktobra vidū Latvijā nonākusi Subaru XV īpašā modeļa “Pure Red Edition” ierobežota partija. Bagātīgi aprīkota XV īpašā versija “Pure Red Edition” ar tikai šim īpašajam modelim raksturīgām detaļām ir unikāls transportlīdzeklis uz mūsu ceļiem, jo Latvijā nonāk tikai 3 šādi automobiļi, no kuriem viens apskatāms AD REM Auto salonā Brīvības gatvē 246, Rīgā, otrs - Rīgas ielā 103, Valmierā.

Papildu bagātīgam aprīkojumam Subaru XV “Pure Red Edition” atšķiras arī ar izskatu. Modeļa unikālais “Pure Red” krāsu risinājums, ko parasti izmanto sporta automobiļiem, nav pieejams XV modeļu standarta krāsu piedāvājumā. Šī krāsu kombinācija turpinās arī automobiļa salonā, akcentējot detaļas - instrumentu paneļa dekoratīvās līstes, sēdekļu šuves un klimata kontroles vadības fona apgaismojumu. Papildus efektīvajam krāsu risinājumam XV “Pure Red Edition” ir aprīkots ar jumta reliņiem.

Subaru XV “Pure Red Edition” ir pieejams tikai ar 2.0 benzīna dzinēju un automātisko (CVT) pārnesumkārbu. Automašīnas salonā skatienu piesaista mūsdienīga multimediju ierīce ar bagātīgām iespējām. Izklaides sistēma ar 7 collu skārienjutīgo ekrānu spēj uztvert gan parastos, gan digitālos radio signālus un ir savietojama ar visām mūsdienu viedierīcēm. Automašīna aprīkota arī ar atpakaļskata kameru, divzonu klimata kontroli, lietus sensoru, brīvroku sistēmu ar Bluetooth savienojumu un citām mūsdienīgam auto raksturīgām funkcijām.

Tāpat kā ikviens īsts Subaru, arī XV “Pure Red Edition” ir pastāvīga simetriska pilnpiedziņa, unikāls boksera tipa dzinējs un 3 gadu bezmaksas apkopes. Subaru XV ir ievērojams ar kompakto krosoveru klasē augstāko klīrensu (22 cm) un zemāko smaguma centu vienlaicīgi – tas savukārt nodrošina automašīnai stabilitāti un izcilas spējas, braucot apvidū, dziļā sniegā, kā arī smilšainos un dubļainos ceļos. 

Izvēloties Subaru XV “Pure Red Edition” īpašo versiju, iegūsiet ne tikai unikālu sportiska auto krāsu, bet arī vienlaicīgi dinamisku un pārliecinošu auto, saglabājot saprātīgus auto uzturēšanas izdevumus.

Subaru XV “Pure Red Edition” ir pieejams par 27 100 eiro.

 

SUBARU XV ĪPAŠĀ VERSIJA “PURE RED EDITION” NONĀK LATVIJĀ