Ziņas

Subaru XV izbraukumā pie dabas kopā ar makšķerniekiem - Edgaru un Uldi.

Kādā oktobra nedēļas nogalē uz LuckyJohn spiningošanas sacensībām Babītes ezerā devāmies ar pilnpiedziņas krosoveru Subaru XV, ko mums izmēģināšani piedāvāja Ad Rem Auto. Bieži, braucot makšķerēt saskaramies ar grūti izbraucamiem ceļiem, tapēc klīrenss 22 cm un pilnpiedziņa ir tas, kas tādos brīžos ir vajadzīgs.

 

Šoreiz bijām divi spiningotāji un laivu līdzi nevajadzēja ņemt, tādēļ ietilpības ziņā, par ko sākumā nedaudz bažījos, pietika ar bagāžas nodalījumu pat nenolokot aizmugurējos sēdekļus. Gumijas laivai, nepieciešamības gadījumā, vieta atrastos turpat salonā, nolaižot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes.

 

Parasti, braucot makšķerēt, ir divas svarīgas pozīcijas - vienlīdz svarīgi ar automašīnas ietilpību, ir tās spēja piekļūt makšķerēšanas vietām un Subaru pilnpiedziņa šeit noteikti der. Šoreiz galapunkts bija viegli piebraucama laivu bāze, kas mazliet žēl, jo, gadījumā, ja līdz sacensību vietai būtu jāpārvar apvidus šķēršļu josla, mēs noteikti varētu startēt pirmie! Trešā būtiskākā pozicija kļūst aktuāla, tad kad ir izvēlēta kāda tālāka copes vieta – degvielas patēriņš – ar to Subaru XV dīzelītim viss ir kārtībā.

 

Bija pāris lietas, ar ko mūs šis auto pārsteidza:

  • - ar vidējo patēriņu 5,8l/100 km tas sagrāva manu priekšstatu par Subaru labo apetīti uz degvielas patēriņu, ņemot vērā, ka tas ir pastāvīgās pilnpiedziņas auto, šis rādītājs ir vairāk nekā priecējošs;
  • - automašīnas stabilitāte pie tik augsta (22 cm) klīrensa;
  • - automašīnas dinamika - negaidīti atsaucīgs uz gāzes pedāļa nospiešanu - lūk, ko nozīmē 2.0 litru boxer dīzeļdzinējs ar 350 Nm griezi!

 

Kas varēja būt labāk?

  • - vairāk vietas bagāžas nodalījumā,
  • - sniegs un ledus uz ceļiem, lai patiešām sajustu pilnpiedziņas efektivitāti.

 

Copes atskaite šajā reizē pavāja - 1 zemmēra līdaka uz mums diviem sacensību dalībniekiem - pārējo 120 dalībnieku vidū noķertas 12 līdakas virs 60 cm, tātad kopumā ezers nav bijis devīgs.

Nākamajās brīvdienās citās sacensībās Edgaram izdevās iegūt 3 vietu ar 1,8 kg vieglu līdaku! Tātad veiksmei ir tendence augt!