Ziņas

SUBARU XV vēlreiz atzīts par labāko mazās kompaktklases apvidus automobili

Jaunākās paaudzes Subaru XV* ir ierindojies pirmajā vietā CARS.COM VEIKTAJĀ 2018. GADA MAZĀS KOMPAKTKLASES APVIDUS AUTOMOBIĻU TESTĀ, vēlreiz pārspējot sava segmenta konkurentus. Subaru XV ieguva augstu vērtējumu, pateicoties braukšanas īpašību, ietilpības, praktiskuma un kvalitātes apvienojumam.

Subaru XV kļuva par uzvarētāju spēcīgā konkurencē. Konkursa žūrija atsevišķi piešķīra punktus 13 kategorijās: par salona kvalitāti, priekšējo sēdekļu komfortu, aizmugures sēdekļu komfortu, uzglabāšanas risinājumiem salonā, multimediju funkcijām, komforta funkcijām, vadāmību, dzinējiem, braukšanas komfortu, troksni, redzamību, piemērotību pilsētai un cenas izdevīgumu. Apkopojot punktus visās kategorijās, vislabāko rezultātu uzrādīja Subaru XV.

"Subaru XV piedāvā vislabāko aizmugures sēdekļu komfortu ar labu sānu atbalstu. Tas šajā segmentā ir unikāli," teica viens no testētājiem Braiens Vongs (Brian Wong).

"Salonā, kur nepieciešams, ir izmantoti mīksti materiāli. Visiem konkurentiem bija auduma salona apdare, taču Subaru salons radīja visaugstāko kvalitātes iespaidu," sacīja žūrijas loceklis Kelsijs Mejs (Kelsey Mays).

"Mēs ļoti lepojamies ar to, ka Subaru XV jau otro reizi ir atzīts par vislabāko mazās kompaktklases apvidus automobili Cars.com testā," teica Subaru of America, Inc. prezidents un izpilddirektors Tomass Dž. Dols (Thomas J. Doll). "Subaru mērķis ir radīt kvalitatīvus, drošus, daudzpusīgus un aizraujošus automobiļus, un 2018. gada XV piedāvā to, ko klienti ir raduši sagaidīt no Subaru."

Lai uzzinātu vairāk par to, kā Cars.com testē automobiļus, un noskatītos testa video, spiediet ŠEIT

* Subaru XV nosaukums Ziemeļamerikā ir Subaru Crosstrek

SUBARU XV vēlreiz atzīts par labāko mazās kompaktklases apvidus automobili