Ziņas

SuperBingo laimes ratā uzgriež SUBARU Outback

“Studijā biju divdesmit piekto reizi,” pārsteidzoši atzīstas Andis Kļava no Lapmežciema, kurš strādā par tirdzniecības vadītāju divās zivju tirgošanas firmās Rīgas Centrāltirgus Zivju paviljonā. Kā tas iespējams? SuperBingo viņi spēlē abi ar sievu regulāri jau gandrīz četrus gadus. “Sieva mani “ievilka” spēlē. Reiz aizsūtīja kvīti ar manu vārdu, un jau tajā pašā pirmajā reizē tiku gan spēlēt uz studiju, gan finālā laimēju 410 latu. Nākamā reize bija pēc pāris mēnešiem, un atkal tiku gan uz studiju, gan finālā, kur laimēju jau 572 latus. Šī bija trešā reize finālā.” Tāpat viņš divas reizes laimējis 3000 eiro, vairākkārt arī mazākas summas. Taču Andis atzīst, ka viņam krietni veicas, jo sievasmāte, kura spēlējusi SuperBingo 10 gadus, ne reizi nebija tikusi uz spēles ierakstu klātienē. 


Griežot ratu, Andim prātā bijusi doma – “Ja ir lemts, tad būs, ja nav, tad nebūs.”. Taču sirds dziļumos tomēr bijusi sajūta, ka viņš pelnījis uzgriezt auto. “Es ikdienā nodarbojos ar labdarību. Piektdienās dodam zivis narkomāniem, kas nostājušies uz rehabilitācijas ceļa. Reizēm bezpajumtniekiem nopērku zupu, arī Sarkanais Krusts nāk pie mums.

 

Uzskatu, ka ir jādara labi darbi, un tad viss ātrāk vai vēlāk nāk atpakaļ. Galvenais – nevajag skaust un labāk priecāties par citu veiksmi.” Tāpat veiksminieks stāsta, ka nesen atradis 500 eiro un uzreiz to ziedojis kādam BMX braucējam, kurš cīnās ar veselības problēmām.


Ar jauno Subaru Outback braukšot Anda sieva. Pats laimētājs ikdienā braucot ar ceturto Golfu, jo “tirgus stāvvietā mašīnu ļoti daudz, tur ir drūzmēšanās, mašīnas tiek apdauzītas un ar mazām “buktītēm””. Tāpēc ar savas Audi A6 viņš uz darbu nemaz nebraucot. “Jā, es turpināšu spēlēt! Tagad nācis jauns mērķis – uzminēt SuperBingo,” tā Andis.

 

Avots: https://www.facebook.com/LatvijasLoto/?fref=ts

15.03.2016.

 

SuperBingo laimes ratā uzgriež SUBARU Outback