Ziņas

Traumas neliedz nosargāt 10.vietu SEB MTB sacensībās

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2.augustā, Smiltenē un tās apkārtnē tika aizvadīts SEB MTB 5.posms. 

 

Kā jau ierasts, dalībnieki startu sāka Smiltenes pilsētas centrā, kas izvērtās teju kā parāde pa pilsētas ielām, kur ceļš tālāk veda uz pļavu un mežu takām, bet finišā gaidīja upīte, kuru šķērsojot, varēja izjust nedaudz veldzējošu "dušu" un saņemties pēdējam kalnā kāpumam, lai ātrāk sasniegtu distances galapunktu.

 

Šoreiz Virši-A klases braucējiem bija jāveic 35km gara distance. Diemžēl šajās sacensībās komandas braucējiem neveicās tik labi kā Siguldas trasē, un visi nespēja uzlabot iepriekšējos sasniegumus. 

 

Iespējams, 2.augusts īpaši atmiņā paliks komandas līderim Sandijam Kļaviņam, kurš apliecināja teicienu "Īsti vīri neraud!", jo trasē devās ar diviem lauztiem pirkstiem. Par spīti traumām, Sandijs saglabājis SUBARU AD REM Auto MTB komandas līdera statusu, finišu sasniedza 27.vietā. 

 

Arī Ģirtu Cirveli neparedzēti piemeklēja negadījums - jau startā uzsākot sacensības, dalībnieku drūzma panāca savu - kritiens, traumēta kāja un aizkavējies starts, līdz ar to finišā 59.vieta. Savukārt Jānis Avotiņš šajā SEB MTB posmā iegūst 76.vietu. 

 

Nu jau Voldemārs Pitkēvičs vairs nespēj pārsteigt, jo turpina savu uzvaras gājienu, kārtējo reizi uzlabojot savus rezultātus - Smiltenes posmā pakāpies jau uz 128.vietu, bet Gundaram Diškem 158.vieta. Jānis Vilkājs uzlabojis rezultātu par 5 pozīcijām, finišā 181.vietā, bet Andrejs Savčenko 187.vietā.

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda apņēmības pilna cīnīties par TOP 10 vietām komandu vērtējumā, pārvarēja visas grūtības un finišā sasniedza iecerēto.  Tā komandu vērtējumā SUBARU AD REM Auto MTB komanda iegūst 10.vietu, bet pēc aizvadītajiem pieciem posmiem noslīd uz 11.vietu.

 

Foto no SEB MTB 5.posma apskatāmi šeit >>>

Foto no SUBARU AD REM Auto MTB komandas šeit >>>

 

Iepazīsti SUBARU AD REM Auto MTB komandu šeit >>>