Ziņas

Tuvojas Baltijas pirmais sezonas ziemas rallijsprints un rallijs „Alūksne 2013”

Baltijas rallija ziemas sezonu 2013.gadā 18. – 19.janvārī atklās rallijsprints un rallijs „Alūksne 2013 ” . Rallijsprinta un rallija „Alūksne” ātrumposmi notiks Alūksnes novadā, Alsviķu, Annas, Jaunlaicenes, Jaunalūksnes, Malienas, Mārkalnes un Ziemeru pagastos.

 

„Alūksne 2013” ir gan Latvijas Republikas 2013.gada rallijsprinta čempionāta 1.posms, gan Igaunijas „E-Cup” kausa izcīņas 1.posms, gan rallija ”ALŪKSNE 2013” kausa izcīņas individuālajā vērtējumā.

 

Sportistu un skatītāju ievērībai organizatori atgādina, ka rallijsprinta un rallija ieskaitēs startējošajām ekipāžām būs jāveic identiska distance. Divi noslēdzošie sacensības ātrumposmi norisināsies tumsā, tādēļ sportistiem jau savlaicīgi jāparūpējas par nepieciešamo papildapgaismojumu savām automašīnām.

 

Lai palielinātu sportisko intrigu un cīņas sparu, tāpat kā pagājušajā gadā, vienas ass piedziņas ātrākajai ekipāžai rallija organizatori ar atbalstītāju palīdzību ir sarūpējuši naudas balvu 1000 EUR apmērā.

 

„Alūksne 2013” pieteikuma anketā šobrīd jau redzami igauņi , lietuvieši , ukraiņi un krievu sportisti, protams, arī latviešu ekipāžas.

 

Iepriekšējos divos gados Alūksnes rallijā uzvarētāju laurus plūca Jāņa Vorobjova/ Guntara Zicāna ekipāža. Kas būs šogad?

 

Rallijsprintu un ralliju „Alūksne 2013” organizē biedrība Autosporta klubs Alūksne sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada domi. Rallija oficiālais auto jau otro gadu būs Subaru no „Ad Rem auto”.