Ziņas

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētu aicina ikvienu interesentu apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017”, kas notiks 2. un 3. jūnijā Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspilī, Sporta ielā 7/9.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē” pirmo reizi kā Kurzemes reģiona visaptveroša izstāde tika rīkota 2016. gada maijā Liepājā, pulcējot aptuveni 150 dalībniekus un 10 000 apmeklētāju. Lai turpinātu pasākuma reģionālo principu, iesaistot iespējami lielu uzņēmumu skaitu no Ventspils, Liepājas, kā arī citām pilsētām un novadiem, šogad pasākums norisināsies Ventspilī.

Uzņēmēju dienu ietvaros norisināsies "SEB līzinga Auto dienas", kur “SEB līzings” apmeklētājiem nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk kā 40 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto.

"SEB līzings Auto dienās" piedalīsies arī AD REM Auto, kas piedāvās ne vien apskatīt, bet arī veikt testa braucienus ar Subaru XV Sport, Forester XT un Outback.

AD REM Auto speciālisti palīdzēs izprast automašīnu tehniskos parametrus un drošas, ekonomiskas braukšanas nianses.

Vairāk par pasākumu: http://www.seb.lv/auto-dienas 

Uz tikšanos Ventspilī!

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017