Ziņas

Valmierā skrien maratonu; Ikšķilē SUBARU AD REM Auto MTB komandai 1.vieta

Svētdiena, 17.septembris, aizvadīta sportiskā gaisotnē. 

AD REM Auto tirdzniecības pārstāve Zane Legzdiņa no Valmieras filiāles "Tehauto" dalību ņēma savās šā gada noslēdzošajās sacensībās - "BigBank Skrien Latvija 7.posms" 6,2 kilometru Tautas distancē. "Salīdzinot ar abiem skrējieniem, kur šogad piedalījos (Sieviešu skrējiens Mežaparkā un Lattelecom Rīga maratons), Valmieras trase ir grūtāka, jo vairākos posmos jāskrien pret kalnu. Skrējiens patiesībā bija iespēja arī izbaudīt saulainu brīvdienu," stāsta Zane.

Zane ar dzīvesbiedru.

Spraigākas cīņas notika SUBARU AD REM Auto MTB komandai Ikšķiles trasē, kur tika aizvadīts SEB MTB 7.posms. Iepriekšējās sezonas, Ikšķiles posms bijis noslēdzošais, taču šogad SEB MTB seriāls pagarināts par vēl vienu posmu, kas notiks 7.oktobrī Mārupē.

17.septembra rīts SUBARU AD REM Auto MTB komandai radīja nepārliecinošas sajūtas, jo sacensības veselības dēļ nācās izlaist vienam no komandas ātrākajiem braucējiem Arnim Taukačam. SEB MTB Virši-A klasē šoreiz uz starta devās 7 no 9 braucējiem - Ģirts Cirvelis, Nauris Birkentāls, Oskars Saulītis, Māris Rozenšteins, Voldemārs Pitkēvičs, Gundars Diške un Sanda Vasiļjeva.

42,7 kilometru garās trases starts un finišs Ikšķilē, taču ceļš veda līdz pat Ogres Zilajiem kalniem. Šoreiz trase visai taisna un ātra, un tikai 23.kilometrā grupas sāka sadalīties, līkumu, kāpumu un dubļu dēļ. Cīņa par augstākajām vietām noritēja līdz pat finišam, un SUBARU AD REM Auto MTB komandas ātrākā braucēja titulu izcīnīja Ģirts - augstā 5.vietā distancē. Nepilnu minūti vēlāk, ierindojoties 8.vietā, finišu sasniedza Nauris, kurš finišā noteica īsi un konkrēti: "Esmu izšāvis visu pulveri." 

Vēl divas minūtes vēlāk sekoja komandas biedrs Oskars, šoreiz 29.vietā Virši-A distancē. Piekāpjoties vien 14 sekundes komandas biedram Oskaram, finišu 32.vietā sasniedza arī Māris. Lai arī Voldemāram šoreiz nedaudz pietrūka līdz rezultatīvam sniegumam komandas vērtējumam, šajā sezonā mērķtiecīgi nostabilizējis savu rezultātu ātrāko simtniekā - Ikšķiles trasē 89.vieta. 

Gundars, pieliekot soli, pakāpies vēl 12 pozīcijas no iepriekšēja posma rezultātiem, un šajās sacensībās finišā 164.vieta. Savukārt Sanda - pakāpjoties vēl par 69.vietām kopvērtējumā, finišā 795.vieta un sieviešu konkurencē - 12.vieta.

Komandas kausa izcīņā tiek skaitīti 4 labākie rezultāti, un, kā ierasts, visa uzmanība tika likta uz Ģirtu, Nauri un Oskaru, bet ceturtais šoreiz bija jautājums - Voldemārs vai Māris. Šoreiz labāk veicās Mārim, un pirmo reizi pārstāvot SUBARU AD REM Auto MTB komandu, Māris sagādāja komandai vērtīgos punktus. Komanda jau 3.reizi šajā sezonā kāpa uz SEB MTB seriāla augstākā pakāpiena, aiz sevis atstājot spēcīgās Volkswagen komerctransports - Veloprofs.lv un MySport veikals komandas.

Valmierā skrien maratonu; Ikšķilē SUBARU AD REM Auto MTB komandai 1.vieta