Ziņas

Vidzemes uzņēmēju dienas 2017

19. un 20.maijā Valmierā norisināsies lielākā uzņēmēju un amatnieku izstāde  “Vidzemes uzņēmēju dienas 2017 ”, kas šogad svinēs vērienīgu jubileju - 20 gadskārtu. Arī šogad ir pieaugusi dalībnieku daudzveidība. Izstāde šogad pulcēs aptuveni 250 dalībniekus.
 

Gadu gaitā „Vidzemes uzņēmēju dienas” ir ieguvušas arvien lielāku atpazīstamību ne tikai Vidzemē, bet arī Latvijā un ārpus tās. 
 
Izstādē piedalīsies šādas Vidzemes novadu pašvaldības ar novadu uzņēmējiem vai to ražotajiem produktiem stendos: Apes, Alūksnes,  Beverīnas, Burtnieku, Gulbenes, Pārgaujas, Kocēnu, Raunas, Smiltenes un  Lubānas novadi. Pārstāvēts tiks arī zīmols „Radīts Salacgrīvas novadā”. Informāciju par Zemgales uzņēmējiem to ražotiem produktiem, tūrisma piedāvājumu varēs uzzināt Zemgales Plānošanas reģiona stendā. Izstādē ar sevi iepazīstinās arī LIAA biznesa inkubatori.  

Kā ik gadu, izstādē tiks pārstāvēti vairāki plaši pazīstami zīmoli tādi, kā  AS „Valmieras stikla šķiedra”, AS „Brīvais vilnis” u.c.  Savu piedāvājumu izstādē prezentēs arī izglītības iestādes – Vidzemes Augstskola, Valmieras tehnikums, Smiltenes tehnikums, Priekuļu tehnikums, Cēsu Profesionālā vidusskola. Tradicionāli izstādē piedalīsies pakalpojumu sniedzēji un iestādes, kā apdrošināšanas kompānijas, bankas un Patentu valde, pirmo reizi šogad piedalīsies Valsts Darba inspekcija. Arī šī gada izstādē ar jaunākajiem auto sevi prezentēs Vidzemes auto tirgotāji, piedalīsies gan auto servisa, gan auto nomas kompānijas.

Tehauto sadarbībā ar AD REM Auto "Vidzemes uzņēmēju dienās" šogad eksponēs Subaru Outback 2.5 Sumit, Subaru Forester XT Sport, visiem tik iemīlēto Subaru WRX STI, kā arī apmeklētāji varēs apskatīt "Piedzīvojuma auto" un iepazīties ar visu īpašo piedzīvojumiem nepieciešamo aprīkojumu.

Ikviens varēs atrast sev noderīgas lietas mājai, dārzam un atpūtai. Piedalīsies  dažādi  tehnikas un instrumentu tirgotāji, pārstāvēta būs arī būvniecības un citas nozares.  Izstādi krāšņāku un interesantāku padarīs plašais amatnieku un mājražotāju skaits.
 
Šogad  izstādes dalībnieki sarūpējuši  īpašos piedāvājumus, demonstrācijas, loterijas, viktorīnas, kā arī sportiskas un cita veida aktivitātes, radošās darbnīcas un vēl daudz, ko citu, lai interesanti būtu kā bērniem, tā pieaugušajiem!  Būs iespēja sajust  arī Vidzemes garšu daudzveidību piedāvātajās degustācijās. Kā ierasts tiks piedāvātas lieliskas atlaides produktiem un pakalpojumiem, līdz pat 50 %.
 
Pasākumu apmeklēs arī vairāki ārvalstu viesi no Igaunijas, Lietuvas, Itālijas, Krievijas, Baltkrievijas.
„Vidzemes uzņēmēju dienas” organizē Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, kā  sadarbības partneris šogad ir arī AS „Citadele banka”.
 
Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās!”

Vidzemes uzņēmēju dienas 2017