Zvanīt WhatsApp

Kontakti

SIA "AD REM Auto"
Brīvības gatve 246, Rīga, LV-1039

Reģ. Nr. 50003051551
PVN Reģ. Nr. LV50003051551
Juridiskā adrese: Mālpils iela 2, Sigulda, LV-2150

Salona darbalaiks
Darbadienās: 9:00 - 18:00
Sestdienās: slēgts
Svētdienās: slēgts
Servisa darbalaiks
Darbadienās: 8:00 - 18:00
Sestdienās: slēgts
Svētdienās: slēgts

 

Informācija
Tālrunis: +371 67365858
Fakss: +371 66154743
E-pasts: info@adrem-auto.lv

Automašīnu tirdzniecība
Tālrunis: +371 67365860
Fakss: +371 66154743
E-pasts: info@adrem-auto.lv

Serviss
Tālrunis: +371 67365858
Mob.tel.: +371 26345295
Fakss: +371 66154743
E-pasts: serviss@adrem-auto.lv 

Virsbūves serviss
Tālrunis: +371 29221102
Fakss: +371 66154743
E-pasts: virsbuves@adrem-auto.lv 

Rezerves daļas
Tālrunis: +371 67365854
Mob.tel.: +371 29278992
Fakss: +371 66154743
E-pasts: noliktava@adrem-auto.lv

Līzings un apdrošināšana
Tālrunis: +371 29131908
Fakss: +371 66154743
E-pasts: ina@adrem-auto.lv 

 

Atrašanās vietas karte

Komanda

Māris Īle
Valdes loceklis

Tel.: +371 67365858


Valdis Bensons
Kvalitātes un attīstības projektu vadītājs

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 27886880
E-pasts: valdis@adrem-auto.lv

 

Natālija Kurbatova
Administratore

Tel.: +371 67365858
E-pasts: info@adrem-auto.lv 

Evija Galarovska
Administratore

Tel.: +371 67365858
E-pasts: info@adrem-auto.lv 

 

 

 

  



Reklāmas nodaļa

Tel.: +371 67365858
E-pasts: zita@adrem-auto.lv 

Evita Dzanuškāne
Automašīnu tirdzniecība

Tel.: +371 67365860
Mob. tel.: +371 20231112
E-pasts: evita@adrem-auto.lv  

Artūrs Šidlovskis
Automašīnu tirdzniecība

Tel.: +371 67365860
Mob. tel.: +371 29236447
E-pasts: arturs@adrem-auto.lv

Modris Klints
Lietotu automašīnu tirdzniecība

Tel.: +371 67365860
Mob. tel.: +371 27844053
E-pasts: modris@auto-ile.lv 

 

Ina Goreluhina
Līzings un apdrošināšana

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 29131908
E-pasts: ina@adrem-auto.lv

Armands Bite
Servisa konsultants

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 26345295
E-pasts: armands@adrem-auto.lv  

Arkādijs Sidenko
Servisa meistars

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 26487003
E-pasts: garantija@adrem-auto.lv 

 

 

 

 


Jānis Naglis
Rezerves daļu tirdzniecība

Tel.: +371 67365864
Mob. tel.: +371 29278992
E-pasts: noliktava@adrem-auto.lv

Valdis Bogdans
Servisa meistars

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 26660829
E-pasts: bogdans.valdis@adrem-auto.lv  

 

Vitālijs Barkovskis
Virsbūves remonts

Tel.: +371 67365858
Mob. tel.: +371 29221102
E-pasts: vitalijs@adrem-auto.lv

Sergejs Lušņikovs

Tehniķis

Pēteris Ragausis
Tehniķis 

Gundars Batars
Tehniķis 

Juris Hodass
Tehniķis

Loranss Bukšs
Tehniķis

Iveta Burkevica
Grāmatvede

Tel.: +371 67365858
E-pasts: iveta@adrem-auto.lv 

Justīne Diura
Grāmatvede

Tel.: +371 67365858
E-pasts: justine@adrem-auto.lv