ServissRīgas serviss


Rīga, Brīvības gatve 246
Darbadienās: 8:00 - 18:00
+371 67 365 858
+371 26 345 295
serviss@adrem-auto.lv

Waze Google maps

Valmieras serviss


Valmiera, Rīgas iela 103
Darbadienās: 9:00 - 18:00
+371 64231289
serviss@adrem-auto.lv

Waze Google maps

Palīdzība 24/7


+371 67 356 858
Jauns Outback Idejas dāvanām
Esošajiem klientiem
Jaunajiem klientiem
Tuvākajā laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas saņemsiet pieraksta apstiprinājumu SMS vai tālruņa zvanu, lai vienotos par apmeklējumu.
Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts apstrādei!

Subaru oficiālais serviss

AD REM Auto ir oficiālais SUBARU dīleris un servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā kopš 2008. gada. Mūsu darbinieki ir apmācīti un sertificēti veikt SUBARU automašīnu apkopi un remontu. Tas garantē, ka Jūsu SUBARU tiks apkopts un saremontēts ievērojot visas ražotāja tehnoloģijas un instrukcijas, kā arī izmantojot sertificētus instrumentus un oriģinālās rezerves daļas.
Regulāri un savlaicīgi veicot apkopes, remontus oficiālajā servisā, visa informācija par apmeklējumiem tiek saglabāta dīlera vai ražotāja sistēmā. Kā zināms, pilna servisa vēsture bieži ir lielisks pārdošanas arguments, kad tiek meklēts jauns saimnieks lietotajai automašīnai, bet pilna un laicīga apkopju un remontu informācija var noderēt arī esošajam saimniekam, kad automašīnai pēc garantijas beigām ir radies kāds nopietnāks defekts.

Apkope

Profesionāla un autorizēta SUBARU automašīnu apkope ir ne tikai vitāli svarīga, lai saglabātu ražotāja garantiju automašīnas pirmajos gados, bet arī ļoti nozīmīga tālākajā ekspluatācijas laikā. Veicot apkopes pēc ražotāja izstrādātā reglamenta, nepieciešamie darbi tiks paveikti laikā, kvalitatīvi un Jūsu automašīna kalpos uzticami. Apkopju informācija tiek uzglabāta mūsu un ražotāja datubāzē, kas var būtiski palielināt automašīnas vērtību tad, kad nolemsiet to pārdot un iegādāties jaunu SUBARU.

Diagnostika

AD REM Auto servisi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām diagnostikas iekārtām, kā arī datu pieslēgumiem SUBARU globālajai datubāzei, lai veiktu nekļūdīgu un profesionālu automašīnas diagnostiku, kas nepieciešama, lai laikus noskaidrotu automašīnas veselības stāvokli un veiktu nepieciešamo remontu. Pilna automašīnas diagnostika ir īpaši ieteicama, iegādājoties lietotu automašīnu.

Remonts

Lai veiktu ražotāja standartiem atbilstošu SUBARU remontu, ir nepieciešami speciālie instrumenti, sertificēti mehāniķi, zināšanas un ražotāja tehniskās informācijas nodrošinājums. Tas atšķir oficiālo servisu no jebkura alternatīvā servisa. AD REM Auto servisos ir viss pieminētais, kā arī jau vairāk kā desmit gadu pieredze SUBARU automašīnu remontā. Tāpēc, lai arī kas notiktu, jūsu automašīna būs drošās rokās un tiks saremontēta atbilstoši ražotāja tehnoloģijām, izmantojot oriģinālās rezerves daļas un instrumentus.

 

Pieteikties
Virsbūves remonts

Virsbūves remonts

Ja nepieciešams veikt virsbūves remontu, izvēlēties oficiālo SUBARU servisu ir svarīgi, lai atjaunotu automašīnas virsbūvi atbilstoši visām ražotāja noteiktajām prasībām un standartiem. Tādejādi tiks saglabāta ražotāja garantija un atjaunota automašīnas uzvedība uz ceļa un drošības pakāpe. Piesakiet negadījumu savam apdrošinātājam un dodieties uz mūsu servisu. Par bojājumu novērtēšanu, saskaņošanu un remontu parūpēsimies mēs.

Mēs sadarbojamies ar šīm apdrošināšanas kompānijām: AAS BALTA, AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams, AAS BTA Baltic Insurance Company, Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiale, ERGO Insurance SE Latvijas filiale, ADB Gjensidige Latvijas filiale, If P&C Insurance AS Latvijas filiale, Swedbank P & C Insurance AS Latvijas filiale.

Rīga, Brīvības gatve 246
Darbadienās: 8:00 - 18:00
+371 29 221 102
virsbuves@adrem-auto.lv

Waze Google maps

Rezerves daļas

Lai nodrošinātu Jūsu SUBARU ilgmūžību un nevainojamu kalpošanu, AD REM Auto piedāvā iegādāties oriģinālās SUBARU rezerves daļas un aksesuārus. Mūsu pieredzējušie meistari profesionāli uzstādīs jebkuru rezerves daļu vai aksesuāru atbilstoši ražotāja instrukcijām, tādējādi nodrošinot uzstādītās detaļas ilgmūžību un garantiju gan detaļai, gan paveiktajam darbam.
Rezerves daļu un aksesuāru piegādes laiks, pasūtot, ir 5-7 darba dienas. Ja neieciešamā detaļa nav importētāja noliktavā, tad piegādes laiks no ražotāja var sasniegt vienu mēnesi.


Rīga, Brīvības gatve 246
Darbadienās: 8:00 - 18:00
+371 67 365 854
+371 29 278 992
noliktava@adrem-auto.lv

Waze Google maps
Rezerves daļas

Lojalitātes programma

AD REM Auto katrs klients ir ļoti nozīmīgs. Lai cik liels vai cik jauns, vai vecs būtu Jūsu SUBARU, mums ir svarīgi, lai Jūs vienmēr justos pie mums kā mājās. Saviem klientiem piedāvājam lojalitātes programmas karti, kas vienmēr Jums ļaus apliecināt savu piederību SUBARU un AD REM Auto.

Jūsu lojalitāte atmaksājas - regulāri un laikā veiktas apkopes un remonti, kas tiek fiksēti servisa sistēmā ne tikai ļauj vieglāk un izdevīgāk pārdot Jūsu SUBARU, bet arī ļauj mums sniegt Jums daudz plašāku palīdzību sarežģītāku remontu gadījumos.

Klienta karte dod iespēju saņemt atlaides rezerves daļām, aksesuāriem un servisa darbam, kā arī periodiski saņemt privilēģijas AD REM Auto sadarbības uzņēmumos.

 

Klienta karte

AtlaidesDetaļāmDarbam
Garantijas periodā 5% 10%
Auto līdz 8 gadiem 10% 15%
Auto vecāks par 8 gadiem 15*% 20%


*Atsevišķām precēm maksimālā iespējamā atlaide ir 10%

Subaru garantija

SUBARU savām automašīnām nodrošina šādus ražotāja garantijas termiņus:

Jauna automobiļa garantija – 5 gadi vai 100 000 km
E-Boxer hibrīda akumulatora garantija – 8 gadi vai 160 000 km
Krāsas un virsmas pretkorozijas garantija - 3 gadi bez nobraukuma ierobežojuma
Oriģinālo detaļu un aksesuāru garantija - 3 gadi vai 100 000 km
Garantija pret caurrūsēšanu – 12 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

AD REM Auto pagarinātā garantija

AD REM Auto pagarinātās garantijas pakalpojumu nodrošina sadarbībā ar Igaunijas kompāniju Extendo Insurance OÜ www.extendo.ee. Garantijas termiņu iespējams palielināt par 12 vai 24 mēnešiem līdz 5 gadiem vai 150 000 km nobraukumam.
Garantiju var noslēgt transportlīdzekļiem, kam ir spēkā esoša ražotāja garantija. Tā sāks darboties uzreiz pēc ražotāja garantijas beigām. Bojājumu gadījumā palīdzēs AD REM Auto. Tas garantē klientam drošības sajūtu vēl ilgākam laikam, aizsargājot no ražošanas defektiem un liekām izmaksām pēc ražotāja garantijas beigām.
Ar pagarinātās garantijas līguma nosacījumiem varat iepazīties šeit.
Izmaksu piedāvājums : Subaru OUTBACK, Subaru FORESTER, Subaru XV.

Kāpēc pagarināt garantiju?

Aizsardzība pret negaidītiem izdevumiem — Neplānota transportlīdzekļa bojājuma gadījumā Jums nebūs lieki tēriņi, jo garantijas bojājuma gadījumā, mēs apmaksāsim bojājumu novēršanu Jūsu vietā.

Neierobežots remontu skaits — Garantijas bojājumu gadījumā Jūsu vietā apmaksāsim diagnostiku, darba un rezerves daļu izmaksas. Jūsu transportlīdzeklis tiks saremontēts profesionāli, kā rezultātā Jūsu auto būs drošs un tehniski labā stāvoklī.

Papildus vērtība pie transportlīdzekļa pārdošanas — Transportlīdzeklis ar garantiju ir pierādījums, ka tas ir labi uzturēts un ir labs pārdošanas arguments. Garantija ir saistīta ar transportlīdzekli un pārdošanas gadījumā pāriet jaunā īpašnieka īpašumā.

Garantijā ir iekļauta bezmaksas Palīdzība uz ceļa — Palīdzība uz ceļa nodrošina pirmo palīdzību, ja braucienu nav iespējams turpināt (arī transportlīdzekļa evakuāciju). Iespējamie iemesli var būt piemēram, tehnisks bojājums, avārija, riepas bojājums u.tml.

Darbojas visā Eiropā
Subaru palīdzība uz ceļa

Subaru palīdzība uz ceļa

Caura riepa, bojātas atslēgas vai tehniska ķibele ceļā. Var gadīties dažādas situācijas, kad nav iespējams turpināt ceļu un automobilim ir vajadzīga palīdzība. Zvanot pa palīdzības tālruni, var saņemt atbalstu visu diennakti 365 dienas gadā. Palīdzība tiek sniegta neatkarīgi no tā, vai esi ceļā uz veikalu vai dodies ceļojumā pa Eiropu (valstis, kurās pieejama palīdzība, ir norādītas automobiļa komplektācijā iekļautajā bukletā). Bezmaksas atbalsts ir pieejams 36 mēnešus no reģistrācijas datuma.

Šis atbalsts noder, ja automobilim ir radušies bojājumi vai tehniskas problēmas, kas neļauj turpināt ceļu.

Vairākumā gadījumu Subaru tehniskā atbalsta personāls salabos automobili uz vietas. Ja tas nebūs iespējams, automobilis tiks nogādāts tuvākajā autorizētajā Subaru servisā. Atkarībā no problēmas un konkrētā datuma piedāvāsim tev maiņas automobili vai viesnīcu. Mēs parūpēsimies par tevi jebkādu problēmu gadījumā.

 

Diennakts palīdzība uz ceļa:
+371 67 365 858
Navigācijas karšu atjaunināšana

SUBARU iebūvēto navigācijas sistēmu kartes ir iespējams atjaunināt arī pašu spēkiem, izmantojot datoru, internetu un jūsu oriģinālo navigācijas sistēmas atmiņas karti. Šo procesu iespējams veikt ar stabilu interneta pieslēgumu (neieciešama liela apjomu datu lejupielāde), un tam jāatvēl daudz laika - lejupielāde un navigācijas kartes atjaunināšana navigācijas sistēmā var aizņemt vairākas stundas.

Atjauninājumi automašīnām līdz 2017. gadam (Forester līdz 2019.) www.subarumapupdates.com

Atjauninājumi automašīnām no 2018. gada www.subaru-maps.com

Navigācijas karšu atjaunināšana
test test2 test3 test4